Galatasary Fantasy Manager’13 – Galatasarayı Yapılandır

 İNDİR

Oyun
4289
G: 01/12/2018
Y: 03/02/2013
Puan: 0.9
Kısa Link: tm5
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
FANTASY MANAGER 2013 İLE YENİ VE HEYECANLI BİR SEZON BAŞLIYOR !
Galatasaray Fantasy Manager 2’nci sürümleri bütün yenilikleriyle geldi: takımını her zamankinden daha iyi yönetmeni sağlayacak yeni oyun deneyiminin ve tasarımın zevkini çıkar! Tesislerini ayrıntılarıyla denetle, yeni oyuncular transfer et ve yeni takımlara meydan oku! Bir de, transfer edebileceğin oyuncu sayısına sınır yok ve, daha da önemlisi, bundan böyle oyuncularının ‘becerilerini’ geliştirebileceksin!Piyasada zor bulunan oyuncuları alabileceğin birkaç yeni paket de ekledik. En iyi oyuncuların tümünü takımına kat!İçindeki teknik direktörü çıkar ve neler yapabileceğini göster! Üstelik … Tuttuğun kulüpten GERÇEK ürün kazanma hakkı için mücadele et.- Kendi takımını kur (oyuncu transfer et, becerilerini geliştir).
– Kadronu ve ilk on birini belirle.
– Takımını formda tut.
– Başkalarıyla ‘kaynaştırarak’, oyuncularının yeteneklerini geliştir.
– Hem arkadaşlarına, hem diğer rakiplere meydan oku.
– Kendi Spor Köyünü kurup, kazancını topla.
– Hedeflerini arkadaşlarınla paylaş.
– Heyecan verici turnuvalara katıl.Aşağıdaki seçeneklerden biriyle, hemen şimdi oynamaya başla:- Sistemin seçtiği otomatikleştirilmiş bir takımla oyna.
– Tüm Galatasaray kadrosuyla oyna.
– Transfer piyasasından yararlanarak, başlangıçtan takımını oluştur.Oyuncuların becerilerinin gerçek hayattaki oyunlarda sergiledikleri performanslara bağlı olduğunu unutma, onun için izlemeye devam et ve haftanın en iyi oyuncularını seç: onlar daha iyi oynadıkça, skor da yükselecektir! Şimdi oyna ve Fantasy Manager’da Galatasaray ile zafere ulaş!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.ftbsports.fantasymanager.galatasaray


 QR Barkod  

Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.

Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Galatasary Fantasy Manager’13 – Galatasarayı Yapılandır 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Android Oyunlar
Eğlenceli Android Uygulamaları
, , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019