Galatasaray Dergisi Ücretsiz Android Uygulaması

Türkiye’nin 12 yıldır en çok satan ve okunan aylık spor dergisi olan Galatasaray Dergisi şimdi digital dünyada!Galatasaray Dergisi’nin digital versiyonu Türkiye’de spor yayıncılığında bir ilki gerçekleştiriyor ve yepyeni olanaklarla spor dergisi yayıncılığına yeni bir boyut getiriyor.

Galatasaray Dergisi’nin içinde artık videolar da var. Müzik de var! Her gittiğimiz maçta, antrenmanda, söyleşide çektiğimiz onlarca, yüzlerce fotoğraftan sizler için seçtiğimiz Fotoğraf Galerileri var. Birbirinden güzel ve özel Galatasaray fotoğrafları derginin içerisinde sizleri bekliyor.

Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi yayın organı olan ve Cimbom’un sarı kırmızı dünyasını özel haberler, söyleşiler, araştırmalar, fotoğraflar ve videolarla yanı başınıza getiren Galatasaray Dergisi, daha da zenginleştirilmiş içeriğiyle dünyanın dört bir yanındaki yüzbinlerce okuruyla sanal dünyada buluşuyor.

Bugünden itibaren Galatasaray Dergisi, her ay başında yeni uygulamasıyla sizlerle birlikte. Zaman içinde, ilki 2002 yılının Haziran ayından yayınlanan 1. sayısından itibaren tüm sayıları edinebileceksiniz. Böylece, Galatasaray’ın en zengin arşivine rahatlıkla ulaşabilecek, birbirinden ilgi çekici konuları takip edebileceksiniz.

Videolarla, müziklerle, interaktif içeriklerle, keyifli animasyonlarla yepyeni bir Galatasaray Dergisi deneyimi, Galatasaray’ın Türkiye’de ilk ve öncü olma misyonunun yepyeni bir örneği!

Galatasaray yolu açıyor; diğerleri takip edecek; 110 yıldır olduğu gibi…


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


BENZER UYGULAMALAR

Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi UygulamalarıHaber Kaynağı Android UygulamalarıMedya Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 2.5  Y: 21/09/2014  Güncelleme: 21/09/2014      

ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Forum | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2020