Ücretsiz Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Uygulaması

Acision firması tarafından geliştirilen fuseMe ücretsiz mesajlaşma uygulaması Whatsapp, Tango, Viber veya Skype uygulamalarının bir benzeri.

FuseMe tüm bu uygulamalara benziyor fakat aynı zamanda tüm bu uygulamalarda olan özelliklerin hepsini barındırıyor.

Yani fuseMe uygulaması ile; Görüntülü görüşme, Sesli konuşma, Mesajlaşma, Video veya fotoğraf paylaşma, Simge gönderme gibi tüm mesajlaşma uygulamalarında bulunan özelliklerin hepsine sahip oluyorsunuz. Yani Whatsapp’ta bulunmayan görüntülü konuşma veya diğer uygulamalarda bulunmayan dosya gönderme özelliklerinin hepsi tek bir ücretsiz uygulamada toplandı. Ayrıca fuseMe uygulamasında bulunan bölünmüş ekran özelliği ile dosya gönderme, iletme gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Uygulama Haziran 2014 sonunda ücretsiz olarak yayınlandı ve giderek yaygınlaşacak gibi gözüküyor.

Ufak bir not: Uygulama ile mesajlaşmak veya görüntülü konuşmak için görüşeceğiniz kişide de aynı uygulamanın yüklü olması gerekiyor. Zaten uygulamayı ilk kurduğunuzda telefon rehberinizde veya sosyal platformlarda bulunan arkadaşlarınızdan kimlerin fuseme kullandığı otomatik olarak gözüküyor ve listenize ekleniyor.

Whatsapp, Tango veya Viber benzeri uygulamalarla problem yaşıyorsanız veya sıkıldıysanız bir de bu uygulamayı deneyebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.acision.fuseme

Android için:

 QR Barkod  

 


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.

« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android Uygulamalarİletişim için Android UygulamalarıKamera UygulamalarıMedya UygulamalarıSosyal Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.4  Y: 10/07/2014  Güncelleme: 30/01/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019