Fotoğraf ve Videolu Sosyal Mesajlaşma Uygulaması – Snapchat

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  25/02/2016
  Okunma:
  3324
  Puan:
  3.2
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  w3x

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Son zamanların fenomen olan uygulaması Snapchat, kullanıcıların fotoğraf ve video çekebildikleri, bunların üzerine not ekleme seçeneği bulunan ve paylaşımlarını kimlere göndereceğini, kaç saniye görüntüleneceğini seçebildiği sosyal mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulamanın önemli özeliklerinden birisi, içeriğin karşı tarafta belirlenen süre boyunca görüntülenmesinin ardından Snapchat aracılığı ile hiçbir türlü tekrar açılamayacak şekilde silinmesidir fakat belirlenen süre içerisinde iletiyi gönderdiğiniz kişi ekran görüntüsü alabilir, ekran görüntüsü aldığına dair Snapchat tarafından size de bilgi verilir.

Uygulama fotoğraflarınıza filtre uygulama, metin ekleme, beğendiğiniz fotoğrafları telefonunuza kaydetme olanakları da sunuyor.

Telefonunuzun ses kısma tuşu deklanşör görevi görebilmekte olup, bu sayede kolayca video ve fotoğraf çekebilirsiniz. Bir kez bastığınızda fotoğraf, basılı tuttuğunuzda ise video çekebilirsiniz.

Uygulama ile çektiğiniz fotoğraflarınızdan veya videolarınızdan hikaye oluşturarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Anı yaşadığında hayat daha eğlenceli :) İyi Snap’leşmeler!

* * *

Lütfen dikkat: Snapchatter’lar, gönderdiğin mesajları ekran görüntüsü alarak veya kamera kullanarak kaydedebilir. Bu nedenle, ne Snap’lediğine dikkat et!


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.snapchat.android


 QR Barkod  
Fotoğraf ve Videolu Sosyal Mesajlaşma Uygulaması – Snapchat 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809