Fotoğraf ve Videolu Sosyal Mesajlaşma Uygulaması – Snapchat

Son zamanların fenomen olan uygulaması Snapchat, kullanıcıların fotoğraf ve video çekebildikleri, bunların üzerine not ekleme seçeneği bulunan ve paylaşımlarını kimlere göndereceğini, kaç saniye görüntüleneceğini seçebildiği sosyal mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulamanın önemli özeliklerinden birisi, içeriğin karşı tarafta belirlenen süre boyunca görüntülenmesinin ardından Snapchat aracılığı ile hiçbir türlü tekrar açılamayacak şekilde silinmesidir fakat belirlenen süre içerisinde iletiyi gönderdiğiniz kişi ekran görüntüsü alabilir, ekran görüntüsü aldığına dair Snapchat tarafından size de bilgi verilir.

Uygulama fotoğraflarınıza filtre uygulama, metin ekleme, beğendiğiniz fotoğrafları telefonunuza kaydetme olanakları da sunuyor.

Telefonunuzun ses kısma tuşu deklanşör görevi görebilmekte olup, bu sayede kolayca video ve fotoğraf çekebilirsiniz. Bir kez bastığınızda fotoğraf, basılı tuttuğunuzda ise video çekebilirsiniz.

Uygulama ile çektiğiniz fotoğraflarınızdan veya videolarınızdan hikaye oluşturarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Anı yaşadığında hayat daha eğlenceli :) İyi Snap’leşmeler!

* * *

Lütfen dikkat: Snapchatter’lar, gönderdiğin mesajları ekran görüntüsü alarak veya kamera kullanarak kaydedebilir. Bu nedenle, ne Snap’lediğine dikkat et!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android Uygulamaları
, , ,
Yazar: meloki  Puan: 2.0  Y: 25/02/2016      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023