Flaş Oyunlar Listesinde Yeni Oyunlar 1

   İNDİR Okunma: 1155   Yorum: 2  Puan: 8.6  Favori: 0  Link: l1s   G: 12/12/2017   OYUN 

Sürekli gelişim halinde olan teknolojnin getirdiği yeniliklerden biri konumundaki bilgisayarlarda oynanan oyunlarla oyun alanları değişime uğramış durumda. Günümüzde çok az örneklerini gördüğümüz, orta oyunları bile neredeyse mazide kaldı. Hatta çocukların sokaklarda en çok oynadığı saklambaç, körebe, birdirbir gibi oyunlar nostalji olmak üzere. Son yıllarda değişime uğrayan alanlardan biri hiç şüphesiz eğlence sektöründe yaşanan gelişmelerin sonucunda ortaya çıkan bilgisayarlarda oynanan oyunlara tedrisler, atariler, ardından play station, bilgisayar ve akıllı telefonlarla gelen dijital oyunları örnek gösterebiliriz. İnternetin yaygınlaşması sayesinde birçok farklı oyun çeşidi karşımıza çıkıyor. Dijital platformdaki bilgisayarlarda oynanabilen yüzlerce flaş oyun içinde en çok sevilen oyunları Oyunlar 1 de bulabilirsiniz. Beceri, macera, dövüş, motor oyunları gibi kategoriler arasında Mario oyunları ve araba oyunları ön plana çıkıyor.

Tüm bu değişimlerle birlikte flaş oyunlar dünyasında popülerliği ile en çok oynanan oyunlar arasında yerini alan ve efsaneye dönen, piyasaya sürüldüğünden bugüne beğeni toplayan Mario kahramanı olmuştur. İlk piyasaya sürülen oyunun ana karakteri Süper Mario, her defasında ayrı bir macera peşinde koşarken ve her oyunuyla yine sayıca yüksek bir kitlenin beğenisini toplamıştır. Mario oyunlarının Süper Mario sonrasındaki en önemli karakteri ise erkek kardeşi olan Luigi. İkilinin maceraları, daima tuzaklar, kötülüklerle sınanan ve oyuncuyu eğlendirip aksiyona dahil eden ve aradan uzun yıllar geçmesine karşın yeni oyunlar ve yeni maceralar ile dünyanın dört bir yanında Mario oyunları seven herkese hitap ediyor.

Araba oyunları her ne kadar konsol oyunlarıyla özdeşleşmiş olsa bile bilgisayar, akıllı telefon ve diğer araçlarla rağbet gören bir diğer oyun türü. Genel olarak görevleri tamamlama güdüsü bulunsa da, içlerinde yalnızca iyi zaman geçirmek için tasarlananlar mevcut. Bu oyunların bir kısmı, görevleri yerine getirdikçe kazanılan bonuslar, altın, para gibi değerlerle aracın iyileştirilmesi sağlanıyor. Eş zamanlı olarak rakiplerle yarışılabileceği gibi, bilgisayara karşı oynananlar mümkün. Zorlu yarışlara sahne olabilen araba oyunları hız tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında. Bu yarışlar, oyunun cinsine ve amacına göre her etapta değişiklik gösterebiliyor. İşte bu noktada, oyun severler için farklı platformdaki oyunlar karşımıza çıkıyor. Örneğin yoldaki zeminin asfalt veya toprak oluşu, keskin virajlar, nitro ile turbo hıza ulaşma gibi özellikler seçeneklerden birkaçı. Böylece araba oyunlarındaki zorluk seviyeleri tercihe göre değiştirilebiliyor. Ücretsiz oynanan yeni Oyunlar 1 oyun sitesi içinde en cazip olan oyunların görsellik anlamında en çok 3 boyutlu versiyonları dikkat çekiyor.
Flaş Oyunlar Listesinde Yeni Oyunlar 1 
Benzer Sayfalar:

  2 Yorum

    Vidat  (misafir)
  02.01.2018-14:15
  V

  Guzel bir oyun beyendim sizinde oynamanizi tavsiye ederim

    fewzi  (misafir)
  05.01.2018-20:09
  f

  güzel bir oyun beğendim sizin de oynamanızı tavsiye ederimsiz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809