Eskişehir Otobüs Saatleri Android Uygulaması

Eskişehir Otobüs Saatleri Android Uygulaması

Eskişehir otobüs saatleri, yol tarifleri, en yakın duraklar ve tramvay güzergahları ile ilgili bilgi alabileceğiniz resmi Android uygulamasıdır.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi resmi Android uygulaması olan “Eskişehir Ulaşım” uygulaması ile Eskişehir’de hizmet vermekte olan toplu ulaşım bilgilerine kolaylıkla ulaşılabilir. Sefer saati sorgulama, hat sorgulama, en yakın durak bilgisi görüntüleme, favori durak ekleme, işlevleri ile daha rahat seyahat planlaması yapılabilir.

Nasıl Giderim?
Otobüs ve tramvay ile bir noktadan diğer noktaya en hızlı ve uygun rotalar oluşturulabilir, ulaşım alternatifleri listelenebilir.

En Yakın Durak
Konuma yakın duraklardan uzaklık, durak yönü görüntülenebilir.

Favori Durak
Sık kullanılan duraklar favori durak olarak eklenebilir.

Duraktan Geçen Hat Bilgileri
Duraktan geçen hat bilgileri ve otobüsün kaç dakika sonra durağa geleceği öğrenilebilir. Sefer saati ve hat sorgulaması yapılabilir.

Resmi Eskişehir otobüs saatleri ve ulaşım yardımcısı olan bu uygulamada henüz bazı eksiklikler ve hatalar olabiliyor. Belediyenin çalışmaları ile uygulama sürekli güncellenerek hatalar gideriliyor ve yeni özellikler ekleniyor. Uygulama bazı telefonlarda sorunsuz çalışırken bazı telefonlarda problem çıkartabiliyor.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarBilgi UygulamalarıHarita - Gps Uygulamaları
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.9  Y: 26/06/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023