En Güvenli Cep Telefonu Blackphone Özellikleriblackphone-android-telefon-1

Blackphone
Marka-Model:
Blackphone
İşletim Sistemi:
Android
Ekran:
4.7"
Bellek:
2 GB
İşlemci:
2 GHz
Kamera:
8 MP
Dahili Depolama:
16 GB
MicroSD Takılabiliyor mu?:
Bilinmiyor

Dünya’nın en güvenli akıllı cep telefonu olduğunu iddia eden Android işletim sistemli Blackphone satışa çıkıyor. Fakat sene başında çeşitli fuarlarda tanıtılan telefonun ön siparişi çoktan tamamlandı. Yani satışa çıktıktan bir süre sonra daha piyasada pek göremeyebilirsiniz.

Üst düzey güvenlik önlemleri ile Blackphone daha çok çalışan ve telefonla sık görüşenlere yönelik tasarlanmış bir iş telefonu olmayı hedefliyor. Ayrıca telefon dinlemelerine karşı da çeşitli koruma özellikleri bulunan Blackphone android telefonun bazı özellikleri en güncel şekliyle kullanmak için aylık servislere üye olmanız gerekebiliyor.

Cihazın fiyatı ise ön siparişte 629 dolar olarak belirlenmişti. Ülkemizde ne kadar ilgi göreceği ve kaç paradan satışa sunulacağı ise merak konusu.


Tanıtımı yapılan cihazların teknik özellikleri ve resimleri, gerçekleri ile farklılık gösterebilir. Andropedi, bu cihazların hiçbirisinin resmi üreticisi ve tanıtımcısı değildir. Bilgilerde veya görsellerde gerçeği ile farklılık bulunan yanlışlıklar için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı ve kesin bilgi için resmi cihaz üreticisi ile iletişme geçin.

SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


İnceleme 6671
Cihaz İncelemeleri
,
Yazar: andropedi  Puan: 1.8  Y: 17/06/2014  Güncelleme: 17/06/2014      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023