Ekran Kapalıyken Youtube Video İzleme ve Müzik Dinleme

 İNDİR

Uygulama
Nasıl Yapılır
1 yorum
16407
G: 02/11/2015
Y: 02/11/2015
Puan: 14.4
Kısa Link: pzj
 
 1 Yorum
Yorum Yaz

Youtube uygulamasında normalde ekranı kapattığınızda video durur. Ekranı kapattığınızda veya başka uygulamaları kullanırken youtube videolarını oynatmaya devam etmeniz için ya ücretli olan Youtube Red hesabına geçmelisiniz ya da size aşağıda önereceğimiz uygulamayı android telefonunuza indirmelisiniz.

Özellikle de Youtube’da müzik dinlemeyi seviyorsanız ekran kapalıyken veya başka uygulamaları kullanırken arka planda Youtube’un çalmaya devam etmesi için FireTube uygulamasını kullanabilirsiniz. Normalde bu uyguama Google Play’de bulunmasa da biz apk olarak dosyayı sizlerle paylaşıyoruz.

FireTube apk dosyasını telefonunuza indirdikten sonra FireTube uygulamasını kurun. Sonrasında uygulamayı açarak dinlemek istediğiniz videoyu bulun. Videoyu oynatmaya başladıktan sonra başka bir uygulama açabilir veya ekranı kapatabilirsiniz.

FireTube ile Youtube videolarını arka planda veya tuş kilidi kapalıyken yürütmek için apk dosyasını aşağıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 
 QR Barkod  Ekran Kapalıyken Youtube Video İzleme ve Müzik Dinleme 
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      akın  (misafir)
    10.12.2015-18:36
    a

    Youtube şu an Amerika’da kullanılmaya başlayan, arka planda müzik çalmayı destekleyen bir uygulama çıkardı. Fakat aylık kullanım ücreti 10 dolar. Eğer video yerine sadece ses olması işinize yarayacaksa play storedan “Smu Music” diye bir uygulama var o indirilebilir. Bedava bir uygulama(en azından şimdilik). Hem arka planda çalıyor hem de internet kotasından az götürüyor. İphone için app storeda Smu’yu arattım bulamadım, sadece androidi var galiba.siz de Yorum Yazın   Kategoriler: Android Uygulamalar, Nasıl Yapılır?, Eğlenceli Android Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları, Medya Uygulamaları
Etiketler: , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019