Döviz Borsa Altın Android Uygulaması

Döviz Borsa Altın Android Uygulaması; Android işletim sistemine sahip cihaz kullanıcılarına finans konusunda tüm detaylı bilgileri sunan,kullanıcı tarafından Portföy ve Alarm oluşturulabilen, tek bir dokunuşla istenilen modül seçilerek detaylı bilgilerine ulaşabilen, oluşturulan portföy ile, önemli bütün finans bilgilerini tek bir sayfada görüntülenebilen, kolay kullanıma sahip,oldukça sade ve şık bir arayüz tasarımı olan ücretsiz bir finans uygulamasıdır.

Döviz, Foreks piyasalarında yüksek işlem hacmine sahip 67 ülkenin para birimini, anında güncellenen serbest piyasa alış satış fiyatlarını, döviz çevirici modülüyle, alarm kurma fonksiyonuyla, sade anlaşılır tasarımla hızlı bir şekilde takip edilebilen android uygulamasıdır.

Borsa, BİST-100, Bist-50, BİST-30 işlem gören bütün hisse senetlerini, hisse senetleri endekslerini, en çok artanları, en çok işlem görenleri, en çok azalanları, kişiye özel sayfa oluşturup, alarm kurulabilen, hisse senetlerindeki değişimleri yakından takip edilebileceği android uygulamasıdır.

Altın, ons altın, gram altın-çeyrek, yarım, tam altın-cumhuriyet, ata, reşat, hamit, gramise, ikibuçuk, beşli altın-14-18-22 ayar saf altın, değerleri güncellenen, alarm kurma özelliği ile altın piyasasını yakından takip etmenize yardımcı olan uygulamadır.

Akaryakıt, benzin, motorin, fuel oil ve lpg fiyatlarına güncel olarak ulaşılabilir.

Yatırım yapanlar veya işlerini döviz üzerinden yönetenler, piyasaları anlık olarak takip edenler döviz borsa altın android uygulamasını mutlaka denemelisiniz.
Bol kazançlar.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.


YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


BENZER UYGULAMALAR

Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi UygulamalarıCanlı Veri UygulamalarıHaber Kaynağı Android Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 1.0  Y: 04/07/2015  Güncelleme: 04/02/2019      

ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Forum | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2020