Dizi İzle – Cep Telefonunuzdan Dizi İzleyin

Dizi izle uygulaması ile Türk dizilerini android cihazınızdan rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Türkiye’de yayınlanan dizilerin ayrıca yayınlanan fragmanlarını da izleyebilirsiniz.

Yer alan diziler site içerisinde olan ve sorunsuza yakın çalışan dizilerdir. Eski dizilerde videonun açılmaması gibi sorunlar olabilir. Bazı bölümler silinmiş olabilir . Bazı bölümler ise telif hakları dolayısıyla izlenemiyor olabilir.

Ana sayfa 2 bölüme ayrıldı . Birinci bölüm bütün dizilerin yer aldığı bölüm , 2. sayfa ise dizilerin en son bölümleri . Böylece dizinizin son bölümünü ana sayfadan rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Bölümlerin bazıları tek parçadır ve bölüme tıkladığınız anda sizi izleme sayfasına yönlendirir. Bu sayfa çoğunlukla youtube sayfasıdır.Siz de sayfada oynat a basarak bölümü izlemeye başlarsınız.Tek parça olmayan bölümlerde ise sizi bölümün parçalarının göterildiği bir sayfa karşılar ve parçaları tek tek izlemeniz gerekir.

Ana sayfada bütün diziler listelenir ve dizi arama özelliği ile tüm diziler arasından istediğiniz diziyi arayabilirsiniz.Böylece dizileri daha kolay bulursunuz. Diziler A-Z göre listelenmiştir.

Bazı dizilerin açılması diğerlerinden daha uzun sürebilir. Örneğin İşler Güçler dizinin linkleri youtube dan gelmez. Direkt olarak Star TV nin veb sitesinin verdiği linkten gelir ve bunu açılması internet bağlantı hızınıza bağlı olarak değişir.
Uygulamada uygulamanın kullanılma istatistiklerini tutmak için Netmera kullanılmıştır. Netmera mobil uygulamalarda kolay kullanılan bir bulut teknolojisidir.

Uygulamada Star TV , Show TV , TRT1 , Kanal D , ATV , Samanyolu TV de yer alan diziler gösterilir ve telif haklarının korunması site ile ilgilidir.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.metinogtem.diziizle


 QR Barkod  

Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.

« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıMedya Uygulamaları
, , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.1  Y: 25/03/2013  Güncelleme: 27/01/2015 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019