Disney Penguen Oyunu – Club Penguin Android’de

disney-club-penguin
Club Penguin benzeri olmayan devasa bir çok oyunculu topluluktur. Ninja savaşlarından moda gösterilerine, her şey olabileceğiniz ve her şeyi yapabileceğiniz, Disney’in bir numaralı sanal dünyası. Adayı keşfedin, en yeni partilere katılın, arkadaşlarınızla buluşup sohbet edin, oyunlar oynayın, puffle’lara bakın, ziyaret edin arkadaşlarınızın iglolarını beğenin ve diğer şeyleri yapın. Club Penguin’in çevrimiçi güvenlik konusuna gösterdiği önem, hem ailelerin hem de çocukların içlerinin rahat etmesini sağlar.

Üyelikle partilere, öğelere, oyun seviyelerine, pufflelara ve daha fazlasına sınırsız erişim elde et. Her ay yenisi yapılan en yeni partilere katıl. Penguen arkadaşlarınla buluş ve sohbet et. Adayı keşfet. Sanal para kazanmak için oyun oyna. Kırmızı ve mavi bir evcil puffle evlat edin.

Üyelere Özel Özellikler:
En yeni partilerin ve özelliklerin tümüne sınırsız erişim
Yeni kıyafetler ve öğeler için katalogda alışveriş
Köpekler ve kediler de dahil olmak üzere her renkten evcil puffle evlat edin
Puffleların bulduğu ender hazineleri topla
Bir pengueni en yeni kıyafetler ve öğelerle özelleştir
En yeni mobilyalarla igloları özelleştir

Club Penguin uygulamasını ücretsiz olarak oynayabilirsin. Ancak, gerçek parayla ödeme yapman gereken, isteğe bağlı, tekrarlayan Club Penguin üyelik abonelikleri var. Üyelik almayı tercih ederseniz, Google Play hesabınızdan para kesilir.

CLUB PENGUIN Hakkında:
Sanal Club Penguin dünyasında, oyuncular adayı keşfedebilir, bir pengueni kişiselleştirebilir, stil satın alabilir, partilere katılabilir, oyunlar oynayabilir, evcil puffle’lar toplayabilir, iglo dekorasyonu yapabilir ve arkadaşlarıyla vakit geçirebilir.

Güvenlik:
Disney Club Penguin, çevrimiçi güvenliğe sıkı sıkıya bağlıdır. Bu, güvenli oturum açmayı ve çocuğunuzun gizli bilgilerinin korunmasını, filtreli sohbeti, rapor gösterme özelliklerini ve canlı moderatörleri içerir.

Bu deneyimi indirmeden önce, lütfen bu uygulamanın gerçek parayla satın alınabilen uygulama içi öğeler, yeni içerik gibi heyecan verici güncellemelerimiz ve aynı zamanda Walt Disney Şirketler Ailesi için reklamlar olduğunda gönderilen push bildirimler içerdiğini unutmayın. Çocuklar, indirmek ve oynamak için ebeveyninden veya velisinden izin almak zorundadır. Bazı özellikler için WiFi gereklidir. WiFi bağlantısı yoksa, Ağ veya Operatör veri ücretleri işleyebilir.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.


YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Türkçe Android UygulamalarıAndroid Oyunlar
,
Yazar: andropedi  Puan: 1.3  Y: 20/12/2014  Güncelleme: 03/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023