Diğer Oyuncuları Yiyerek Büyüyün – Popular Wars

Diğer Oyuncuları Yiyerek Büyüyün – Popular Wars

Bir zamanlar oldukça popüler olan Agar io tarzında diğer oyuncuları yiyerek büyüdüğünüz başka bir Android oyunu. Bu oyun şu sıralar Google Play’de dikkat çekiyor ve bir çok kullanıcı tarafından oynanıyor.

Popular Wars isimli bu Android oyunu çevrimiçi(online) olarak diğer oyuncularla oynanıyor. Kendinize ait bir karakter ile haritada dolaşarak diğer oyuncuları yiyerek daha kalabalık olmak tek amacınız. Bunu yaparken sizden daha kalabalık olan diğer oyunculardan kaçmanız gerekiyor, yoksa her an sizi yutabilir. Oyunda belli bir süre bulunuyor ve aynı haritaya katılan oyunculardan bu süre bittikten sonra en kalabalık kim olursa o kazanıyor. Eğer tamamen başka bir oyuncu tarafından yenmediyseniz birinci olmasanız bile listeye siz de girebiliyorsunuz.

Oyun içinde dolaşırken hoş görünümlü tasarlanmış harita elemanlarını parçalayabiliyorsunuz. Tabi bu parçalama sizi biraz yavaşlatabilir ve ordunuzdan bazı küçük elemanları duvarlar veya eşyalar arkasında bırakabilir. Bu yüzden bir oyuncudan kaçarken veya bir oyuncuyu kovalarken dikkat etmelisiniz. Ayrıca harita içinde çeşitli bonus eşyalar bulunuyor. Haritada diğer oyuncuları yiyerek dolaşırken bu bonus eşyaları da toplamaya özen göstermelisiniz.

Oyunun nasıl oynandığına dair fikir sahibi olmak için aşağıda bir oyun içi oynanış videosu paylaşıyoruz. Ayrıca oyunu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Popüler UygulamalarAndroid Oyunlar
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.6  Y: 12/12/2018  Güncelleme: 12/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023