Dayframe – Fotoğraf Çerçevesi Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  05/12/2013
  Okunma:
  7513
  Puan:
  4.1
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  za9

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Dayframe fotoğraf çerçevesi uygulaması, android cihazlar için yapılmış en iyi fotoğraf göstericisi uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Barındırdığı bir çok ince ayar sayesinde, android telefonunuzu veya android tabletinizi bir fotoğraf çerçevesine çevirmek için size tüm seçenekleri sunuyor. Sergilenecek fotoğraf galerisini isterseniz Facebook, Instagram, Flickr gibi sosyal ağlardan seçebiliyor, isterseniz cihazınızın dahili depolama birimindeki fotoğraflardan oluşturabiliyorsunuz.

Gün içerisinde hangi saatlerde hangi fotoğraf galerisini göstereceğini, cihazınızı kullanmadığınızda otomatik olarak başlayıp başlamayacağını, galeri gösterisinin ne kadar süreceğini, ileri-geri seçenekleri ve daha bir çok ince ayar ile tam istediğiniz bir fotoğraf çerçevesine kavuşmanız mümkün.

Örneğin evinizde kullanmadığınız eski bir android tablet veya telefonunuz var ise, bu uygulama ile bu cihazınızı tamamen dijital fotoğraf çerçevesine döndürebilirsiniz. Piyasada sadece dijital fotoğraf çerçevesi olarak satılan ürünlerden çok daha performanslı ve özelleştirilebilir bir canlı fotoğraf galerisi cihazına sahip olabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


cloudtv.dayframe


 QR Barkod  
Dayframe – Fotoğraf Çerçevesi Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Duvar Kağıdı Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809