Colors United – Bütün Ekranı Tek Renk Yapın

Colors United – Bütün Ekranı Tek Renk Yapın

Acun Medya tarafından geliştirilen Colors United android renk oyunu refleks ve hızınızı ölçüyor. İlk önce karışık olarak gelen kutu renkleri, aşağıda bulunan renklere basarak en hızlı ve kestirme yoldan tek renk yapmaya çalışıyorsunuz.

Ayrıca oyun çevrimiçi(online) olarak da oynanıyor. İki kişi aynı ekranda oyuna başlıyor ve aynı mantıkla oyunu oynuyorsunuz. Oyun sonunda kim daha çabuk ekranı kendi renginde boyarsa oyunu o kazanıyor. İşte oyundan diğer özellikler:

Bölgenizin sınırlarını, onu çevreleyen karmaşık ve renkli öğeleri ele geçirerek genişletin ve tüm ekranı/alanı aynı tonda istenilen zamanda birleştirmeyi deneyin.

Sahne modunda tek oynayın ya da savaş modunda bir arkadaşınızla savaşın. ‘Colors United’ görüp görebileceğiniz en heyecan verici puzzle oyunu!

Ücretsiz, zevk veren ve 6 farklı renk ile 4 farklı geometrik şekilden oluşan dikkat çekici bir eşleştirme oyunu.

Amaç basit – tüm oyun tahtasını belirli sayıdaki hamlelerle tek bir renge boyamak. Kırmızı, Turuncu, Sarı, Yeşil, Mavi ya da Mor … İki kere düşünün, ve eldeki tüm hamleleri bitirmeden sizi yeni seviyeye taşıyacak en doğru olanı seçin.

Uygulamada 75 seviyenin dışında bir de çoklu oyuncu modu var ve yenilenen içeriği yakında sizlerle buluşuyor. Puzzle çözün, yeni seviyeleri atlayın, yıldızları toplayın, ve arkadaşlarınıza karşı oynayın!

Oyunda 3 farklı mod bulunuyor:

Sahne: Burada bilinçli bir şekilde davranmanız gerekli ve eldeki tüm hamleleri tüketmeden, seviyeleri bitirmek için oyun alanının düzenini tanımaya çalışın. Ayrıca bu modda, her seviye içerisinde bulabileceğiniz bonuslar size harikalar yaşatacak olan bonus seviyelerine ulaştıracak. Bonusları elde edin ve beklenmedik sürprizlerle eğlenmeye hazır olun.

Serbest: Hiç stres yaşamak istemiyor musunuz? O halde, oyunu oynamaktan sadece keyif aldıran, başka hiçbir şeyi düşündürmeyen serbest modu oynayın.
Savaş: Yalnız değilsiniz. Karşınızdaki bir arkadaşınız ya da yapay bir zeka olabilir. Savaş modunda zafer elde etmenin yolu düşmanınızı yenmek ve karşınızdakine göre daha fazla alan ele geçirmiş olmak. Düşmanınızı takip edin, ve doğru bir fırsatta elinizden geldiğinin en iyisini yapın.

Nasıl kullanılır?
* Olabildiğince az tur kullanarak tek bir renkle alandaki tüm hücreleri doldurun.
* Her hamlede bir renk seçiyorsunuz ve seçtiğinizle çevreleyen şekilleri ele geçiriyorsunuz.
* Hamlelerinizi etkili bir biçimde planlayın çünkü tonların cazibesi bazen sizi rahatsız edebilir.
* Kalan iki hamleyle seviyeyi bitirdiğinizde, 3 yıldızla ödüllendirileceksiniz.
* Her seviyede bir bonus görevi var. Eğer onları aşarsanız, bonus seviyelerini oynayabilecek duruma geleceksiniz.
* Kurallar, seviyelerle birlikte değişir. Her zaman değerlendirilmesi gereken yeni bir amaç var ve her seviye için stratejinizi yenilemelisiniz.
* Tahtadaki sıra rastgele diziliyor. Nadir durumlarda, tahtanın daha kolay ya da tekrarlanan seviyelerdeki diğer tahtalara göre daha zor olma ihtimali söz konusu.
* Daire: Bir daire onu çevreleyen tüm şekillerini ele geçirebilir.
* Kare: Bir kare sadece ona komşu olan 4 kareye müdahale edebilir. Köşeler sayılmaz.
* Altıgen: Bir altıgen çevreleyen tüm şekillere bağlıdır. Hem kenarlar hem de köşeler sayılıyor.
* Elmas: Elmaslar tıpkı kareler gibidir. Sadece bitişiğindeki şekillerle köşelerine değmeden, kenarlarına değerek bağlantı kurarlar.

Oyun esnasında sık sık, sizi daha fazla düşünmeye ve konsantre olmaya itecek zorlu durumlarla karşılaşacaksınız. Ümidinizi kaybetmiş bir haldeyken, dikkatlice ve sakince oynayarak her seviyenin kendine göre en iyi çözüme sahip olduğunu göreceksiniz.

Özellikler:
* 4 Farklı Eleman: Kare Daire Elmas Altıgen
* 6 Renk: Sarı Kırmızı Mor Yeşil Mavi Turuncu
* Yeni oynayanlar için öğretici başlangıç
* Kolaydan zora doğru giden 75 tane seviye
* Beklenmedik benzersiz sürprizlerle ve özelliklerle dolu 15 tane bonus seviye
* Facebook, Twitter ve vk entegrasyonu
* Başarıları elde ederek derecenizi görme
* Milyarlarca farklı desen ve kombinasyon

‘Colors United’ gerçek ve kaçınılmaz bir alışkanlığınız olduğunda, sinir sisteminize zarar verebilir. Yaşam fonksiyonlarınızı devam ettirmek için, oyunu oynadığınız esnada kendinize küçük molalar vermeyi unutmayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Türkçe Android UygulamalarıPopüler UygulamalarAndroid Oyunlar
Yazar: andropedi  Puan: 2.0  Y: 05/07/2015      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023