Cartoon Network Araba Yarışı

Cartoon Network’ün en popüler karakterleriyle jet gibi bir turnuvaya davetlisin! Formula Cartoon Yıldızlar Takımı’nda en sevdiğin karakterlerin hepsi, adrenalin ve aksiyon dolu muhteşem 3D pistlerde birbiriyle yarışıyor! Zaferin tadını çıkarmaya veya nal toplamaya hazır mısın?

Bütün favori karakterlerin
Ben 10, Mordecai, Finn, Gumball, Rigby, Jake, Gwen, Skips, Darwin, Kevin, Marceline, Kas Adam ve Kulak Jack’le yarış. Dexter, PowerPuff Girls ve Johnny Bravo gibi daha klasik karakterlerimiz de yarışmanı bekliyor. Ayrıca gözlerini dört aç! Bu yıldızlar kadrosu sürekli kalabaklıklaşıyor ve güncelleniyor.

Sana özel araçlar
Tamamen kendine has bir araç yaratmak için kullanabileceğin 100’den fazla parça var. Dereceyle bitirdiğin her yarış; hız artırma, ivme ve turbolarla aracını daha çok geliştirme şansı verir.

Ful Aksiyon Turnuvalar
En sevdiğin programların mekanlarında 5 turnuvada yarış! Yarışarak ya da para vererek alacağın elmaslarla turnuvaların kilidini aç. Adventure Time, Sürekli Dizi, Muhteşem Gumball Dünyası ve Ben 10 Omniverse’in farklı senaryolarına dal.

Her turnuvada programlardan farklı karakterler var, böylece onların dünyasında yarıştığını hissedeceksin.
Dört teker üstünde komik aksiyon
Formula Cartoon, hızdan ibaret değil: Zekice davranman lazım! Aracını hızlandırmak ya da domates, buz küpleri, köpükler, ciklet ve daha bir sürü şeyle rakiplerine saldırıp önlerini kesmek için kullanabileceğin acayip güçlendiriciler var!

75’ten Fazla Pist
Sürekli Dizi’nin parkı, Adventure Time’ın Şeker Krallığı, Gumball’un Elmore Ortaokulu gibi Cartoon Network’ün en ünlü mekanlarından ilham alan 75’ten fazla pistte yarış!
Tek parmakla oyna!
Sadece tek parmakla hızlan, yukarı çevir, drift yap ve fırlat!
Formula Cartoon Yıldızlar Takımı’nda aşırı kolay bir dokunmatik kontrol sistemi vardır: O kadar rahattır ki tek parmakla oynanabilir ama sadece doğuştan hız tutkunları en üst seviyeye ulaşabilir.

Uygulama içi satın alımlar
Bu oyunda uygulama içi satın alımlar vardır. Jeton paketleri gerçek parayla satın alınabilir. Bu paketler ilerlemeyi hızlandırır ve bölümlerin kilidini açar ama oyunu oynamak ve tamamlayabilmek için şart değildir.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android Oyunlar
Yazar: andropedi  Puan: 2.4  Y: 18/09/2014  Güncelleme: 13/05/2018      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023