Cartoon Camera – Çizim Şeklinde Fotoğraf Uygulaması

 İNDİR

Uygulama
1 yorum
10173
G: 08/05/2015
Y: 29/11/2012
Puan: 4.9
Kısa Link: 4hb
 
 1 Yorum
Yorum Yaz

Cartoon Camera, android cihazınızda farklı fotoğraf efektleri kullanarak yeni fotoğraf çekme deneyimi sağlayan bir uygulamadır.

Cartoon Camera içerisinde barındırdığı farklı ve güzel fotoğraf efektleri ile siz değişik ve güzel fotoğraflar sunacak harika bir fotoğraf uygulaması. Cartoon Camera uygulamasını kullanarak 5 farklı efekt seçeneğini kullanarak ve kameradan gerçek zamanlı olarak görerek harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarında birisi de bu uygulayabileceğiniz efektlerin etkisini istediğiniz gibi ayarlayabilmek. Cartoon Camera bize ekstra olarak yakınlaştırma ve flaş desteği gibi özellikler de sunuyor. Cartoon Camera özellikle karakalem ve karikatür tarzı çekimlerdeki başarısı ile dikkat çeken Android fotoğraf uygulamalarından bir tanesidir. Bu farklı android fotoğraf çekme uygulaması özellikle fotoğraf çekme meraklıların denemesi gereken bir uygulamadır.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.fingersoft.cartooncamera


 QR Barkod  Cartoon Camera – Çizim Şeklinde Fotoğraf Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      Emre  (misafir)
    15.08.2016-14:44
    E

    Uygulamanızı Kullanmak İstiyorum.siz de Yorum Yazın   Kategoriler: Android Uygulamalar, Eğlenceli Android Uygulamaları, Kamera Uygulamaları, Medya Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019