Call of Duty: Heroes – Android Savaş Oyunu

 İNDİR
Call of Duty: Heroes – Android Savaş Oyunu

Popüler
Oyun
1 yorum
5919
G: 03/12/2018
Y: 20/12/2014
Puan: 2.1
 
 1 Yorum
Yorum Yaz

Bilgisayarlarda ve oyun konsollarında oldukça popüler olan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan Call of Duty oyunun Android versiyonu Activision firması tarafından yayınlandı.

Elit askerler ve efsane kahramanlardan oluşan ordunuzu ve askerlerinizi yöneterek aksiyon dolu savaşlara hazır olun. Askeri üssünüzü kurun, geliştirin ve birbirinden üstün askerleri eğitin. Ordunuzu yönetmenin yanında Price, Soap ve Harper gibi kahraman askerlerinizi birebir yönetin. Arkadaşlarınızla birlik olup üstün bir ordu kurun.

Call of Duty Modern Warfare ve Call of Duty Black Ops oyunlarında bulunan kahramanları eğiterek seviyelerini yükseltin ve güçlendirin. Her kahraman asker kendi güçlerine ve saldırı özelliklerine sahip.

Juggernauts, Dragonfires ve Claws birliklerinizi oluşturun ve yönetin. Askeri üssünüze Sentry Guns, Guardians, SAM Turrets, Howitzers, Mines ve diğer 30 çeşit savunmanızı yerleştirin ve yükseltmeleri yapın.

Oyunu oynamak için internet bağlantınız olması gerekmektedir. Ayrıca oyun özellikle tabletlerde ve yüksek performanslı cep telefonlarında daha rahat oynanabilmektedir. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. fakat oyun içerisinde gerçek para ile satın alabileceğiniz unsurlar bulunmaktadır. Oyununuz hakkında haberler ve uyarılar telefonunuzun uyarı çubuğuna gelmektedir.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.activision.callofduty.heroes

Android için:

 QR Barkod  

 


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.

« »

BENZER UYGULAMALAR

  1 Yorum

      mikail  (misafir)
    22.12.2014-00:46
    m

    Oyun çok güzel ama ben en baştan oynamak istiyorum diliyorum bir daha yukleyince kaldığım yerden devam ediyor ben bunu istemiyorum nasıl en yeniden 1.lv den başlayan bilirimsiz de Yorum Yazın   Popüler
iPhone ve iPad Uygulamaları
Android Oyunlar
,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019