Bitstrips ile Kendi Karikatürünüzü Yapın

Bitstrips ile Kendi Karikatürünüzü Yapın

Son günlerde sosyal medya üzerinde oldukça popüler olan ve kullanıcıların kendi karakterlerini karikatürize ettiği Bitrips android uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bitstrips ile durumunuzu veya arkadaşlarınızı, kolayca oluşturduğunuz bir karikatür ile facebook, twitter gibi sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde 1500’den fazla hazır karikatür şablonu bulunuyor ve her gün bu şablonlara yenileri ekleniyor. Şablonları kullanarak hızlıca bir karikatür oluşturabiliyorsunuz.

Şu sıralar internette popüler olan Bitsrips android uygulamasını siz de ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.


  6 Yorum

   
    andropedi  
  04.01.2014-23:34
  a

  Uygulamayı telefonunuzdan açarak aşağıda kitap ikonu ile “comics by me” sekmesine geldiğinizde sadece sizin paylaştığınız karikatürler listede çıkıyor. Daha sonra listeden silmek istediğiniz karikatüre tıklayarak karikatürü açıyorsunuz. Açılan karikatür sayfasının alt sağ kısmında bir çöp kutusu işareti bulunuyor. Bu çöp kutusu işaretli butona basarak daha önceden eklemiş olduğunuz karikatürü silebilirsiniz.

   
    Cemal  
  04.01.2014-23:20
  C

  Karikatürü Nasıl Silebilirim. ?

   
    masal  
  17.04.2014-11:46
  m

  Merhaba;

  Bitstrips indirdim fakat çizdiğim karikatürlerin facebookta görünmesini istemiyorum ne yapmalıyım bu program facebook’la birliktemi çalışıyor devre dışı bırakabilirmiyim??

   
    andropedi  
  19.04.2014-00:41
  a

  Merhaba, şu an için Bitstrips uygulamasını malesef Facebook olmadan kullanamıyorsunuz. Uygulamanın yapımcıları bu can sıkan durumun önüne geçeceklerini açıklamışlardı ama henüz bir gelişme olmadı.

   
    Merhaba  
  29.02.2016-15:51
  M

  Telefondan yüklemek şart mı masaüstü olmaz mı?

   
    andropedi  
  29.02.2016-22:27
  a

  Telefona yüklemeniz gerekiyor.YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarPopüler UygulamalarEğlenceli Android UygulamalarıMedya UygulamalarıSosyal Android UygulamalarıAndroid Oyunlar
, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 7.5  Y: 06/12/2013  Güncelleme: 22/03/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023