Bim Kampanyaları ve İndirimler – Bim Aktüel Ürünler

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  17/03/2017
  Okunma:
  2227
  Puan:
  3.5
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  kzv

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Bim Aktüel Ürünler uygulaması ile Bim’in haftalık indirimli ürünlerini rahatlıkla takip edebilirsiniz. Uygulama hız, performans ve kaliteye ciddi önem verilerek hazırlanmıştır.

Haftanın Salı ve Cuma günleri için ayrı ayrı yayınlanan indirimli ürünleri listeleyebilir, ürün adı, görseli ve detaylarını tek dokunuşta görüntüleyebilirsiniz.

İndirimlerden bildirimler ile anında haberdar edilirsiniz. Dilerseniz bildirimleri kapatabilirsiniz.

* Uygulamanın Öne Çıkan Özellikleri

* Menü
Menüden haftanın iki gününe ait Aktüel Ürünlere ulaşabilirsin.

* Bildirimler
Aktüel ürün listeleri yenilenince bildirim ile anında haberdar edilirsin. Dilersen bildirimleri tamamen kapatabilir, dilersen sessize alabilirsin. Menüden bildirim ayarlarına ulaşabilirsin.

* Mağaza Bul
Sana en yakın mağazayı sağ üstten ulaşabileceğin ekranda hızlıca bulabilirsin.

* Paylaş
Beğendiğin ürünü dilersen arkadaşlarınla ve çevrenle paylaşabilirsin.

* Material ve Şık Tasarım
Uygulama Material Design’a uyumlu, kolay ve hızlı kullanıma odaklı olarak hazırlanmıştır.

Geliştirici Notu-1: Uygulamamı önerilerine göre daha da geliştirmek isterim aklında olsun. Dilersen yorum yazarak, dilersen eposta üzerinden bana ulaşabilir, öneri ve görüşlerini iletebilirsin, okumaktan ve sana cevap yazmaktan isteklerini yerine getirmekten memnun olurum.

Neden Bim Aktüel Ürünler Uygulaması?
İstersen diğer benzeri uygulamalar ile her yönüyle karşılaştırabilir ve kendin karar verebilirsin. Temelde tasarım, hız, kolay kullanım, iyi kullanıcı deneyimi gibi en önemli nedenlerle Bim Aktüel Ürünler uygulamasını seçeceğinizi düşünüyoruz.

Geliştirici Notu-2: Uygulamam resmi bir uygulama değildir, bu konuda oluşan ihtiyacı gidermek adına kişisel bir çalışmadır.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


appfabrico.aktuelurunler


 QR Barkod  
Bim Kampanyaları ve İndirimler – Bim Aktüel Ürünler 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Alışveriş Uygulamaları, Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Haber Kaynağı Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809