Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android

  Bilimsel Hesap Makinesi İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  18/09/2018
  Okunma:
  788
  Puan:
  8.8
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  0nh

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Android telefonlar için geliştirilen bu bilimsel hesap makinesi belki de hesap makineleri içinde en gelişmiş olanı. Ti36 hesap makinesi ile proje hesapları, integral, türev, çok bilinmeyenli denklemler gibi oldukça karmaşık hesapları Android telefonunuzdan yapabilirsiniz.

Android hesap makinesi ile karmaşık denklemler çözerken aynı zamanda matematiksel sembolleri gerçekte olduğu gibi görün. Sembolleri aynı şekilde ekranda gördüğünüz için hesaplama ve denklemlerde kafanız karışmaz ve integral işareti, türev işareti gibi sembolleri aynı olması gerektiği yerde aynı şekilde görebilirsiniz.

Bilimsel hesap makinesinin çözebildiği bazı denklemler ve problemler aşağıdaki şekilde:

* İntegral ve türev,
* Lineer denklemler,
* Vektör ve matris hesaplamaları,
* Derece, radyan ve grad hesapları,
* Faktör, tam sayı, asal sayı,
* Trigonometri,
* Sonsuzluk içeren denklemler,
ve daha bir çok matematiksel hesaplamalar…

Aynı zamanda bu Android hesap makinesinde işlem hafızası ile daha önce yaptığınız işlemleri görebilir ve geri dönebilirsiniz.

Uygulamanın premium versiyonunu satın alırsanız ikinci hesap makinesi özelliği aşağıdaki modeller için açılır:
T TI-30XS Bilimsel Hesap Makinesi, TI-34 Bilimsel Hesap Makinesi, TI-36X Pro Bilimsel Hesap Makinesi, TI-30Xa Bilimsel Hesap Makinesi, texas aletleri hesap makinesi ti30, texas aletleri ba ii artı finansal hesap makinesi, Grafik Hesap Makineleri, TI-84 özelliklerinin, TI-84 Plus Gümüş Baskı, TI-84 Plus C Gümüş Baskı, TI-84 Plus, TI-83 Plus, TI-Nspire, TI-89 Titanyum, TI-73 Explorer, TI-503 SV, TI-1706 SV, TI-1795 SV, TI-10, TI-15 Explorer, TI-108, Casio, Casio fx 570 vn plus ve Casio fx 991…

Android hesap makinesinin ücretsiz versiyonunu Google Play’den indirebilir, uygulamayı beğenirseniz paralı versiyonunu satın alabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.mrduy.calc.ti36


 QR Barkod  
Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Bilgi Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar
Etiketler: , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6959yorum/28favori) k201208021123 m9809