Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android

Android telefonlar için geliştirilen bu bilimsel hesap makinesi belki de hesap makineleri içinde en gelişmiş olanı. Ti36 hesap makinesi ile proje hesapları, integral, türev, çok bilinmeyenli denklemler gibi oldukça karmaşık hesapları Android telefonunuzdan yapabilirsiniz.

Android hesap makinesi ile karmaşık denklemler çözerken aynı zamanda matematiksel sembolleri gerçekte olduğu gibi görün. Sembolleri aynı şekilde ekranda gördüğünüz için hesaplama ve denklemlerde kafanız karışmaz ve integral işareti, türev işareti gibi sembolleri aynı olması gerektiği yerde aynı şekilde görebilirsiniz.

Bilimsel hesap makinesinin çözebildiği bazı denklemler ve problemler aşağıdaki şekilde:

* İntegral ve türev,
* Lineer denklemler,
* Vektör ve matris hesaplamaları,
* Derece, radyan ve grad hesapları,
* Faktör, tam sayı, asal sayı,
* Trigonometri,
* Sonsuzluk içeren denklemler,
ve daha bir çok matematiksel hesaplamalar…

Aynı zamanda bu Android hesap makinesinde işlem hafızası ile daha önce yaptığınız işlemleri görebilir ve geri dönebilirsiniz.

Uygulamanın premium versiyonunu satın alırsanız ikinci hesap makinesi özelliği aşağıdaki modeller için açılır:
T TI-30XS Bilimsel Hesap Makinesi, TI-34 Bilimsel Hesap Makinesi, TI-36X Pro Bilimsel Hesap Makinesi, TI-30Xa Bilimsel Hesap Makinesi, texas aletleri hesap makinesi ti30, texas aletleri ba ii artı finansal hesap makinesi, Grafik Hesap Makineleri, TI-84 özelliklerinin, TI-84 Plus Gümüş Baskı, TI-84 Plus C Gümüş Baskı, TI-84 Plus, TI-83 Plus, TI-Nspire, TI-89 Titanyum, TI-73 Explorer, TI-503 SV, TI-1706 SV, TI-1795 SV, TI-10, TI-15 Explorer, TI-108, Casio, Casio fx 570 vn plus ve Casio fx 991…

Android hesap makinesinin ücretsiz versiyonunu Google Play’den indirebilir, uygulamayı beğenirseniz paralı versiyonunu satın alabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarBilgi UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
, , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 8.7  Y: 18/09/2018      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023