Bank Asya Mobil Uygulaması

 İNDİR

Türkçe
Uygulama
6155
G: 01/07/2018
Y: 04/02/2015
Puan: 1.9
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Cep Şifreci’yi cep telefonunuza yükleyin, AsyaCep Şube ve İnternet Şubesine kolayca erişin. Bank Asya mobil uygulaması ve Cep Şifreci; Bank Asya’nın cep telefonları üzerinden sunduğu tek kullanımlık şifre üretme ve banka işlemlerine erişim uygulamasıdır. Cep Şifreci ile AsyaCep Şube ve İnternet Şubesine daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Cep Şifreci’yi cep telefonunuza yükledikten sonra uygulamayı aktive etmeniz gerekmektedir. Aktivasyon İşlemi Bank Asya İnternet Şubesi> Kişisel Bilgiler/Tanımlamalar> AsyaCep İşlemleri> Cep Şifreci Aktivasyon üzerinden yapılmaktadır. Aktivasyon aşamasını tamamladıktan sonra Cep Şifreci’yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet Şubenize Cep Şifreciyi kullanarak giriş yapmak için “Şifre Üret” seçeneği ile oluşturacağınız şifreyi kullanmanız gerekmektedir.
AsyaCep Şubenize, Cep Şifreci ile giriş yapmak için “AsyaCep Şube Giriş” seçeneğini kullanarak kolayca erişebilirsiniz. AsyaCep Şube Giriş linkine tıkladığınızda, 6 haneli PIN’inizi girdikten sonra AsyaCep Şube giriş ekranında, parolanızı girmeniz yeterli olacaktır. Tek kullanımlık şifreniz otomatik olarak taşınacağından tekrar girmeniz gerekmeyecektir.

AsyaCep Şubeyi kullanarak dilediğiniz saatte dilediğiniz yerden işlem yapmanın kolaylığını yaşayın. Üstelik AsyaCep Şubeden işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

AsyaCep Şube’den yapabileceğiniz işlemler:

HESAP: Hesap Hareketleri, Nakit Akışı, IBAN E-Posta

KART: Borç Ödeme, Ekstre, Dönem İçi İşlemler, Provizyon İzleme, Kart Bilgileri, Limit Talebi, Paksit, Başkasına Ait Kart Borcu Ödeme

PARA TRANSFERİ: Hızlı Havale, Hesabıma Havale, Başka Hesaba Havale, Hızlı EFT, IBAN’a/Hesaba EFT, Karta EFT

YATIRIM: Döviz Alış, Döviz Satış, Altın Alış, Altın Satış, Döviz Kurları, Hesap Makinesi

ÖDEMELER: Fatura Ödeme, Talimatlı Fatura Ödeme, GSM TL Yükleme, MTV Ödeme


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.pozitron.bankasyaotp


 QR Barkod  

Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Türkçe Android Uygulamaları
Bilgi Uygulamaları
İletişim için Android Uygulamaları


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019