BallTune – Futbol Topu Hava Basıncı Ayarı

İlginç bir android uygulaması olan BallTune telefonunuzun kamerasını kullanarak zıplayan bir futbol topunun havasını analiz ediyor. Oldukça ilginç düşünülmüş bu uygulama ile futbol topunun hava basıncının ne kadar olduğunu, oynamak için elverişli olup olmadığını ve hangi oyun stiline daha uygun olduğunu gösteriyor.

BallTune amdroid uygulaması ile topun havasını kontrol etmek için uygulamayı açtıktan sonra kamerayı futbol topuna tutuyorsunuz. Futbol topunu belli bir yükseklikten sert zemine bırakarak zıplamasını kamera ile takip ediyorsunuz. Uygulama topun hızı, zıplama sayısı gibi verileri analiz ederek topun hava basıncının ne seviyede olduğunu size gösteriyor.

FIFA’nın önerisine ve FIFA sertifikalı topların üzerinde yazdığına göre topun basıncının 8 ile 14,5 PSI olması gerekiyor. Bu hava basıncına göre uygulama ekranında analizden sonra bir tablo beliriyor ve size topun basıncının hangi seviyeye denk geldiğini gösteriyor. Seviyelerin anlamı ise yüksek hava basıncından düşük hava basıncına doğru şu şekilde: “Over-Inflated: Çok şişirilmiş”, “Power: Hızlı ve uzağa gitmesi için”, “Accuracy: İsabet oranı yüksek”, “Control: Kontrol özelliği iyi”, “Under-Inflated: Az şişirilmiş”. Bu göstergelere göre topun havasını istediğiniz özelliğe göre şişirebilirsiniz. Uygulamanın nasıl kullanıldığını görmek için videoyu izleyebilirsiniz.

BallTune futbol topu hava basıncı kontrol uygulamasını Google Play android marketten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)  1 Yorum

     
      Dhduriviy9r  
    21.02.2018-17:47
    D

    Bu nasıl bişey yaaYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalariPhone ve iPad UygulamalarıBilgi Uygulamalarıİlginç Android UygulamalarıKamera Uygulamaları
, , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 6.5  Y: 27/06/2014  Güncelleme: 21/07/2014      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023