Atari Uçak Oyunu Android Versiyonu

  River Raid İNDİR OYUN 


  Yayın:
  20/11/2018
  Okunma:
  239
  Puan:
  8.9
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  7e4

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

80’li ve 90’lı yıllarda Atari konsollarının ve Atari salonlarının popüler oyunlarından olan Atari Uçak oyunu River Raid Android’de!

Atari oyunlardan hatırladığınız göl üstünde ilerleyen ve karşısına hareketli ve hareketsiz olarak uçak, gemi, helikopter gibi düşmanlar çıkan oyun Android’e uyarlandı. River Raid Atari uçak oyunu ile bu eski zamanları hatırlarken eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Oyun ekrana tıklayarak ateş eden ve ayarlardan seçebileceğiniz bir kontrol sistemine sahip. Oyun haritaları eski atarilerden hatırladıklarınıza oldukça benziyor. Oyunu oynarken düşmana veya duvarlara çarpmamaya çalışıyorsunuz. Aynı zamanda benzin bitmemesi için yolda gördüğünüz “FUEL” yazan yakıt bonuslarını toplamaya çalışıyorsunuz. Oyun sesleri de yine nostalji açısından eski versiyonuna göre tasarlanmış.

River Raid Android oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.xalopex.riverraid2600


 QR Barkod  
Atari Uçak Oyunu Android Versiyonu 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1662sayfa/6962yorum/28favori) k201208021123 m9809