Atari Uçak Oyunu Android Versiyonu

River Raid İNDİR

Oyun
796
G: 14/04/2019
Y: 20/11/2018
Puan: 5.3
Kısa Link: 7e4
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

80’li ve 90’lı yıllarda Atari konsollarının ve Atari salonlarının popüler oyunlarından olan Atari Uçak oyunu River Raid Android’de!

Atari oyunlardan hatırladığınız göl üstünde ilerleyen ve karşısına hareketli ve hareketsiz olarak uçak, gemi, helikopter gibi düşmanlar çıkan oyun Android’e uyarlandı. River Raid Atari uçak oyunu ile bu eski zamanları hatırlarken eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Oyun ekrana tıklayarak ateş eden ve ayarlardan seçebileceğiniz bir kontrol sistemine sahip. Oyun haritaları eski atarilerden hatırladıklarınıza oldukça benziyor. Oyunu oynarken düşmana veya duvarlara çarpmamaya çalışıyorsunuz. Aynı zamanda benzin bitmemesi için yolda gördüğünüz “FUEL” yazan yakıt bonuslarını toplamaya çalışıyorsunuz. Oyun sesleri de yine nostalji açısından eski versiyonuna göre tasarlanmış.

River Raid Android oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.xalopex.riverraid2600


 QR Barkod  


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Atari Uçak Oyunu Android Versiyonu 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Android Oyunlar
,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019