Astroloji ve Burçlar Android Uygulaması – Moyra

  Moyra İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  31/05/2018
  Okunma:
  956
  Puan:
  4.8
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  zwx

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Türkiye’nin en sevilen ve en çok takip edilen astroloji markalarından biri olan Moyra’nın astroloji ve burçlar Android uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Moyra, aklındaki tüm soruları derin astroloji bilgisiyle, senin ve eklediğin kişilerin doğum haritalarını esas alarak yanıtlar. Aşk hayatına ve geleceğine dair merak ettiğin her sorunun yanıtını Moyra’da bulabilirsin. Artık hayatında soru işaretleri yok, çünkü Moyra var!

Aşk hayatına dair her sorunun yanıtı Moyra’da!

• Hoşlandığın biri varsa, onun nasıl birinden hoşlandığını, burçlarınızın uyumunu, haritanızdaki gezegenlerin etkileşimine göre aranızdaki aşk uyumunu ve senin için doğru kişi olup olmadığını öğrenebilirsin.

• Sevgilin ya da flörtün varsa, onunla aranızdaki aşk uyumunu, ilişkinizin uzun soluklu olup olmayacağını ve sana ne kadar sadık olduğunu öğrenebilirsin.

• Hayatında kimse yoksa, önümüzdeki dönemde aşk için sana en uygun tarihleri, astrolojik doğum haritana göre sana hangi burcun uygun olduğunu, gelecekte evleneceğin kişinin özelliklerini öğrenebilirsin.

• Evliysen, aranızdaki çekimin ve anlaşmazlıkların nedenini anlamak için aşk uyumunuzu, onun yükselen burcunu ve ay burcu özelliklerini öğrenebilirsin.

Ailen ve arkadaşlarınla ilgili merak ettiğin her sorunun yanıtı Moyra’da!

• Çocuğun varsa, seni nasıl bir anne olarak gördüğünü, ona nasıl davranman gerektiğini ve çocuğunun hangi alanlarda şanslı olduğunu öğrenebilirsin.

• Arkadaşlarınla uyumuna bakabilir, onların ruh ikizin olup olmadığını öğrenebilirsin. Ayrıca yeni tanıştığın biriyle hangi alanlarda anlaşabileceğiniz ya da çatışabileceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsin.

• Annen, baban ya da kardeşinin burç özelliklerini, yükselen burcunu ve ay burcunu öğrenip karakter özellikleri hakkında fikir sahibi olabilirsin.

Moyra’da günlük burç yorumları haritana özel, hem de ücretsiz!

• Moyra sana özel burç yorumu sunar. Her bireyin doğduğu gün, saat ve yere göre hesaplanan bir horoskobu ya da doğum haritası vardır ve bu harita kişiye özeldir. Moyra, günlük burç yorumlarını senin doğum haritanı dikkate alarak sana özel sunar.

• Sevdiklerinin onlara özel burç yorumlarını Moyra’dan takip et. İstersen sevgilinin, eşinin, çocuğunun ya da dilediğin kişinin onların haritalarına özel günlük burç yorumlarını da Moyra’da okuyabilirsin.

Burcunu, Yükselen Burcunu ve Ay Burcunu Moyra’dan Öğren!

Burcunu biliyorsun belki ama Yükselen ya da Ay burcunu bilmiyor olabilirsin. Oysa burcun kadar Yükselen ve Ay burcun da karakter özelliklerin üzerinde etkili.

• Yükselen burcunu bilmiyorsan, Moyra’dan öğren. Yükselen burç doğduğumuz saate göre belirlenir ve pek çok yükselen burç hesaplaması yapan site doğru sonuç vermediği için çoğu insan yükselen burcunu doğru bilmez. En doğru yükselen burç hesabını Moyra’da bulabilirsin!

• Burcunun ya da yükselen burcunun seni yansıtmadığını düşünüyorsan, Moyra genel geçer burç özellikleri yerine, senin haritanda burcun ya da yükselen burcunun diğer gezegenlerden aldığı etkileri dikkate alarak sana özel içerik sunar.

Astroloji fal değildir, matematiksel bir temele dayanır!

• Astroloji sezgiye dayanmaz. Astrolojiyi faldan ayıran en temel özellik fal gibi sezgilere dayalı olmamasıdır. Kahve falı ya da tarot gibi fallar bütünüyle fal bakan kişinin sezgilerine dayanır, astroloji ise somut astronomi verilerine dayalıdır.

• Astroloji olasılıkları söyler. Gelecek olasılıklardan ibarettir; neyin başımıza geleceği ise seçimlerimize bağlıdır. Bu yüzden astroloji, hayatımızın çeşitli alanlarında belirsizliğin hakim olduğu durumlarda yolumuza ışık tutan bilge bir rehber gibidir.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.positivise.moyra


 QR Barkod  
Astroloji ve Burçlar Android Uygulaması – Moyra 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Eğlenceli Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809