Anket: En Hızlı Android İnternet Tarayıcıları

   İNDİR Okunma: 4067   Yorum: 0  Puan: 2.6  Favori: 0  Link: 54h   G: 25/09/2014   ANKET 

Android telefonunuzda internet sayfalarına erişmek için kullanabileceğiniz bir çok ücretli ve ücretsiz internet tarayıcısı (internet browser) var. Bunların bazıları hızıyla, bazıları ise özellikleriyle öne çıkıyor.

Daha önce sitemizde de birkaçına yer verdiğimiz android internet tarayıcılarından en hızlısını size soruyoruz. Kullandığınız ve denediğiniz android internet tarayıcılarından en hızlı çalışan ve internete en hızlı erişim sağlayanları lütfen anketimizden seçin. Böylece siz ve sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar seçim yaparken daha az zorlanacaklar.

Eğer beğendiğiniz android internet tarayıcısı anketimizin seçeneklerinde mevcut değilse sayfanın aşağısındaki yorum bölümüne ekleyebilir, seçtiğiniz android internet tarayıcısı hakkındaki olumlu veya olumsuz görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Sizce en hızlı android internet tarayıcısı hangisi? 

Sitemizde daha önce tanıttığımız internet tarayıcıları:

Android İnternet Tarayıcısı – Tably Tarayıcı

Next Browser – Hızlı bir Android İnternet Tarayıcısı

Yandex Browser – Mobil İnternet Tarayıcısı

Opera Mini Mobil Web Tarayıcısı

Firefox Browser – Hızlı Mobil Tarayıcı

Google Chrome – Android Uygulaması

Android İnternet Tarayıcısı – Tably Tarayıcı
Anket: En Hızlı Android İnternet Tarayıcıları 
Benzer Sayfalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Anket
Etiketler: , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809