Angry Birds Araba Yarışı Oyunu

Angry Birds Araba Yarışı Oyunu

Angry Birds oyunu yapımcılarından aynı karakterlerden oluşan bir araba yarışı tasarlandı: Angry Birds Go!

Rovio Mobile tarafından geliştirilen bu oyunda Angry Birds karakterlerinden oluşan bir araba yarışında tüm hileler ve reflekslerinizi kullanarak birinci olmaya çalışıyorsunuz. Oyunun oynanışı çok basit ve oldukça eğlenceli.

Oyunun grafikleri çok güzel tasarlanmış. Bu yüzden oyunun yükleme boyutu biraz yüksek. Eğer sizin de telefonunuzda 170mb boş yer varsa bu oyunu ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.rovio.angrybirdsgo


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

  2 Yorum

    bilgen aslan  (misafir)
  20.01.2014-23:40
  b

  bu oyunu android işletimli tabletimize indirdik. oyuncakçılarda bu oyun için bazı figür oyuncaklar var. bu figürleri tabletin üstüne koyduğuuzda tablet tanıyor ve oyuna eşlik ediyormuş. ancak bu oyuncaklar apple yazılımı için mi yoksa android içinde geçerli mi?

    andropedi  (üye)
  21.01.2014-19:24
  andropedi
  Yorum: 1317
  Üyelik: 02.08.2012

  Evet. Bir site haberinde yazana göre bahsettiğiniz oyuncak android cihazlarla da çalışmaktadır.
  “Telepods, the Angry Birds Go! racers scan in using a clever combination of mobile camera, magnifying glass, and a tiny, tiny QR code. The plastic stand magnifies the code, the Android or iOS camera reads it, and boom — a one-time-use racer appears in the game. Once you’re done racing, scan him in again to continue.”siz de Yorum Yazın   PopülerYarış OyunlarıAndroid Oyunlar
, , , , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 5.7  Y: 22/12/2013  Güncelleme: 26/04/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019