Angry Birds Araba Yarışı Oyunu

Angry Birds Araba Yarışı Oyunu

Angry Birds oyunu yapımcılarından aynı karakterlerden oluşan bir araba yarışı tasarlandı: Angry Birds Go!

Rovio Mobile tarafından geliştirilen bu oyunda Angry Birds karakterlerinden oluşan bir araba yarışında tüm hileler ve reflekslerinizi kullanarak birinci olmaya çalışıyorsunuz. Oyunun oynanışı çok basit ve oldukça eğlenceli.

Oyunun grafikleri çok güzel tasarlanmış. Bu yüzden oyunun yükleme boyutu biraz yüksek. Eğer sizin de telefonunuzda 170mb boş yer varsa bu oyunu ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  2 Yorum

   
    bilgen aslan  
  20.01.2014-23:40
  b

  bu oyunu android işletimli tabletimize indirdik. oyuncakçılarda bu oyun için bazı figür oyuncaklar var. bu figürleri tabletin üstüne koyduğuuzda tablet tanıyor ve oyuna eşlik ediyormuş. ancak bu oyuncaklar apple yazılımı için mi yoksa android içinde geçerli mi?

   
    andropedi  
  21.01.2014-19:24
  a

  Evet. Bir site haberinde yazana göre bahsettiğiniz oyuncak android cihazlarla da çalışmaktadır.
  “Telepods, the Angry Birds Go! racers scan in using a clever combination of mobile camera, magnifying glass, and a tiny, tiny QR code. The plastic stand magnifies the code, the Android or iOS camera reads it, and boom — a one-time-use racer appears in the game. Once you’re done racing, scan him in again to continue.”YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Popüler UygulamalarYarış OyunlarıAndroid Oyunlar
, , , , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 4.2  Y: 22/12/2013  Güncelleme: 26/04/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023