Android Ping Pong Oyunu – Ping Pong King

  I'm Ping Pong King İNDİR OYUN 


  Güncelleme:
  05/07/2018
  Okunma:
  712
  Site Puanı:
  5.44
  Kısa Link:
  frr

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Android Ping Pong, telefon ve tabletleriniz için yapılmış en iyi masa tenisi oyunlarından birisi. Tabi aynı zamanda oyunda ilerledikçe zorlaşan rakipler ile bir o kadar sinir edici ve hırs yaptırıcı bir oyun.

Oyunda karşınıza kolaydan zora doğru 10 rakip çıkıyor. Bu 10 rakibi de yenip şampiyon olarak en yüksek skoru elde etmek amacınız. Ama en sondaki rakibiniz aynı bir bölüm sonu canavarı. Yenmeniz biraz zaman alabilir.

Oyunun kontrolleri telefon dik konumda ve tek elle sadece parmak dokunuşlarıyla oynandığından oldukça kolay. Tabi rakiplerinizi yenmek bu kadar da kolay olmayabilir. Ekranın sol tarafına dokunarak çöp adamı sol tarafa, sağ tarafa dokunarak sağ tarafa götürebiliyorsunuz. Oyunda her rakibin farklı bir yeteneği var, bu yüzden konsantre olun ve sabırlı olun.

Oyunda minimal ve sade grafikler hem telefonunuzu kasmıyor, hem de gayet hoş gözüküyor. Ayrıca çöp adamların hareketleri ve animasyonları da oldukça eğlenceli. Bu Android Ping Pong oyunu ile dünya çapındaki 16 çöp adam rakibinizi yenin ve Ping Pong King ünvanını alın.

Ping Pong King Android oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki görselleri ve videoyu inceleyebilirsiniz. Diğer eğlenceli oyunlar için buraya tıklamanız yeterli.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.orangenose.tablefull


 QR Barkod  Android Ping Pong Oyunu – Ping Pong King  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1643sayfa/6916yorum) k201208021123 9809