Android Notifier – PC Telefon Bildirimleri

 İNDİR

Uygulama
6572
G: 04/10/2013
Y: 24/08/2012
Puan: 2.6
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Android telefonunuz sessiz modda olduğunda, telefon uzaktayken veya önemli bir çağrı/mesaj beklerken; gelen bildirimleri göremeyebilirsiniz. Google’ın resmi olarak Android için sunduğu Android Notifier bu tür durumlarda yardımınıza koşuyor.

Android telefonunuza gelen bildirimleri, telefonunuzu Wi-Fi, Bluetooth veya USB üzerinden bilgisayarınıza bağlayarak; anlık olarak bilgisayarınızda da görebilirsiniz.

Telefonumuza gelen bildirim mesajları; bize gelen mesajları, e-postaları, çağrıları veya bataryanın az kalması gibi durumları anlık olarak göstermektedir. Android Notifier bilgisayarınızda; telefonunuza gelen hemen hemen tüm bildirimleri görmenizi sağlar.

Android Notifier Windows/MAC/Linux işletim sistemlerinin hepsinde çalışmaktadır. Android Notifier’ın çalışması için hem bilgisayarınıza hem de Android telefonunuza uygulamayı indirip kurmanız gerekiyor.

Bildirim ayarlarınızı yaptıktan sonra, Android telefonunuzdan gerekli bağlantı ayarlarının yapmanız gerekiyor. Wi-Fi, Bluetooth veya USB ile telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bağlantıyı kurarak; bildirimleri bilgisayarınızdan alabilirsiniz.

Gerekli bağlantı ayarlarını dyaptıktan sonra; telefonunuza gelen SMS, MMS, çağrı, e-posta ve batarya kullanımı gibi uyarıları bilgisayarınızda da anında görebileceksiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 
 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Bilgi Uygulamaları
İletişim için Android Uygulamaları
Sistem Araçları ve Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019