Android Notifier – PC Telefon Bildirimleri

Android telefonunuz sessiz modda olduğunda, telefon uzaktayken veya önemli bir çağrı/mesaj beklerken; gelen bildirimleri göremeyebilirsiniz. Google’ın resmi olarak Android için sunduğu Android Notifier bu tür durumlarda yardımınıza koşuyor.

Android telefonunuza gelen bildirimleri, telefonunuzu Wi-Fi, Bluetooth veya USB üzerinden bilgisayarınıza bağlayarak; anlık olarak bilgisayarınızda da görebilirsiniz.

Telefonumuza gelen bildirim mesajları; bize gelen mesajları, e-postaları, çağrıları veya bataryanın az kalması gibi durumları anlık olarak göstermektedir. Android Notifier bilgisayarınızda; telefonunuza gelen hemen hemen tüm bildirimleri görmenizi sağlar.

Android Notifier Windows/MAC/Linux işletim sistemlerinin hepsinde çalışmaktadır. Android Notifier’ın çalışması için hem bilgisayarınıza hem de Android telefonunuza uygulamayı indirip kurmanız gerekiyor.

Bildirim ayarlarınızı yaptıktan sonra, Android telefonunuzdan gerekli bağlantı ayarlarının yapmanız gerekiyor. Wi-Fi, Bluetooth veya USB ile telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bağlantıyı kurarak; bildirimleri bilgisayarınızdan alabilirsiniz.

Gerekli bağlantı ayarlarını dyaptıktan sonra; telefonunuza gelen SMS, MMS, çağrı, e-posta ve batarya kullanımı gibi uyarıları bilgisayarınızda da anında görebileceksiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 
 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android UygulamalarBilgi Uygulamalarıİletişim için Android UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.6  Y: 24/08/2012  Güncelleme: 04/10/2013 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019