Android Notifier – PC Telefon Bildirimleri

   İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  04/10/2013
  Okunma:
  6018
  Puan:
  2.6
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  6ss

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Android telefonunuz sessiz modda olduğunda, telefon uzaktayken veya önemli bir çağrı/mesaj beklerken; gelen bildirimleri göremeyebilirsiniz. Google’ın resmi olarak Android için sunduğu Android Notifier bu tür durumlarda yardımınıza koşuyor.

Android telefonunuza gelen bildirimleri, telefonunuzu Wi-Fi, Bluetooth veya USB üzerinden bilgisayarınıza bağlayarak; anlık olarak bilgisayarınızda da görebilirsiniz.

Telefonumuza gelen bildirim mesajları; bize gelen mesajları, e-postaları, çağrıları veya bataryanın az kalması gibi durumları anlık olarak göstermektedir. Android Notifier bilgisayarınızda; telefonunuza gelen hemen hemen tüm bildirimleri görmenizi sağlar.

Android Notifier Windows/MAC/Linux işletim sistemlerinin hepsinde çalışmaktadır. Android Notifier’ın çalışması için hem bilgisayarınıza hem de Android telefonunuza uygulamayı indirip kurmanız gerekiyor.

Bildirim ayarlarınızı yaptıktan sonra, Android telefonunuzdan gerekli bağlantı ayarlarının yapmanız gerekiyor. Wi-Fi, Bluetooth veya USB ile telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bağlantıyı kurarak; bildirimleri bilgisayarınızdan alabilirsiniz.

Gerekli bağlantı ayarlarını dyaptıktan sonra; telefonunuza gelen SMS, MMS, çağrı, e-posta ve batarya kullanımı gibi uyarıları bilgisayarınızda da anında görebileceksiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu
 QR Barkod  
Android Notifier – PC Telefon Bildirimleri 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Bilgi Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1663sayfa/6963yorum/31favori) k201208021123 m9809