Android için Senkronize Liste Yapma Uygulaması

Android için Senkronize Liste Yapma Uygulaması

Alışveriş listesi, yapılacaklar listesi ve unutmamanız gerekenler listesi gibi notlar almanızı sağlayan senkronize liste yapma uygulamasıdır. Bu liste yapma uygulamasını diğerlerinden ayıran belirgin özelliği ise senkronize çalışabilmesidir. Hem başka telefon veya bilgisayarda, hem de istediğiniz başka bir kişiyle listeyi paylaşabilirsiniz. Böylelikle ortak liste olarak da kullanılabilir. Paylaştığınız kişi hem listeden tamamlananları işaretleyebilir, hem de listeye yeni yapılacak ekleyebilir.

Uygulama uzun süredir Google Play’de yayında olduğundan ve milyonlarca kişi tarafından kullanıldığından güvenilir ve sorunsuz çalışmaktadır. Gelişmiş ve detaylı ayarları ve özellikleri ile kullanımı kolay ve sadedir. Uygulamadaki listelere bir madde eklendiğinde veya önceden eklenmiş bir madde tamamlandığında diğer liste ortağına bildirim de gidebilir. Renklendirmeler ve geniş seçenekleri ile liste yapma, kontrol etme ve düzenleme işlemlerinde oldukça detaylı hareket edebilirsiniz.

Wunderlist Android ortak liste yapma uygulamasını reklamsız olarak hemen indirip kullanabilirsiniz. Uygulama içindeki bazı çok gelişmiş ayarlar ise uygulama içi satın alma özelliği ile aktif olur. Wunderlist uygulamasını telefonunuzdan veya tabletinizden hesap açıp kullandığınızda aynı listenize bilgisayar ve internet üzerinden wunderlist.com sitesinden de ulaşabilir ve listelerinizi düzenleyebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıÖnerilen SayfalarAlışveriş Uygulamaları
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.0  Y: 08/09/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023