Android için Reklamsız ve Ücretsiz Türkçe Klavye

Tüm emotionlar, benzersiz Türkçe çıkartmalar, onlarca tema ve eğlenceli gif! Ve çok daha fazlası Türkiye’nin yeni ve ücretsiz klavye Tambu’da!

Tambu Klavye tamamen ihtiyacına yönelik. Üstelik piyasadaki birçok klavye uygulamasından farklı olarak tamamen ücretsiz ve reklamsız!

Birçok uygulamanın gücünü bir araya topla! Sadece yazıdan çok daha fazlasını paylaş! Ayrıca, onlarca teması ile Android tuş takımını inanılmaz gösterecek! Gelişmiş ve akıllı kelime önerisiyle daha hızlı yaz! Eğlenceli ve güncel Türkçe çıkartmaları arkadaşlarınla şimdi paylaş! Türkiye’ye özgü yerli ve sevimli karakterlerle duygularını çok daha iyi ifade et!

Tambu Klavye 800’den fazla emoticon ve gif ile en mükemmel emoticon klavye uygulamasıdır ve Android telefonlar için renkli birçok harika özelliği ücretsiz ve reklamsız olarak sunar:

– 800’den fazla emoticonu, Türkçe hareketli çıkartmaları ve gifleri kullanarak sohbetinizi daha eğlenceli hale getirin !
– Klavyenizi benzersiz kılacak onlarca tema !
– Bir tıkla gönderebileceğin yüzlerce atasözü !
– Bir tıkla konumunu paylaş!
– Android Klavyeni kişiselleştir . Türkiye’den benzersiz bir fotoğrafı veya istediğin herhangi bir fotoğrafını arka plan resmi olarak belirle !
– Dil Çevirisi (tercüme) özelliğiyle istediğin dilde yaz. Tambu duygularına tercüman olsun !
– Parmağını kaydırarak yazma özelliği ile daha hızlı yaz !
– Türkçe’ye özel otomatik düzeltme özelliği ile hatanın ucundan dön .

Tambu Klavye’yi kurmak çok kolay! Sadece yükle tuşuna tıklayın ve Tambu Klavye’yi varsayılan klavyeniz olarak ayarlayın.

Klavyenizi kişiselleştirin, onlarca temanın, emoticonların ve yerli hareketli çıkartmaların tadını çıkarın. İsteyebileceğiniz her şey bu klavyede. Ücretsiz ve reklamsız olduğunu söylemiş miydik?


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıiPhone ve iPad UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 2.1  Y: 10/12/2017  Güncelleme: 06/12/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023