Android için Büyüteç Uygulaması

  Magnify İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  19/06/2018
  Okunma:
  598
  Site Puanı:
  3.98
  Kısa Link:
  1ib

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Android telefonunuzun kamerasını kullanan bu uygulama Android için büyüteç görevi görüyor. Uygulama içinde aynı zamanda el feneri de bulunmakla beraber telefonun kamerasını tuttuğunuz küçük yazıları veya resimleri büyüterek telefon ekranından görebilirsiniz.

Telefonla yazıyı veya küçük nesneleri büyütmek için telefonun kamerasını yaklaşık 10 cm mesafe ile cisme tutun. Bu şekilde uygulama kamera ile netleme yaparak görüntüyü büyük olarak ekranda gösterecek. Ayrıca ortam karanlıksa ve az ışık varsa da büyütme işlemi sırasında telefonun flaşını açarak aydınlatma yapabilirsiniz.

Magnify Android için büyüteç uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Telefonunuz için büyüteç ve diğer su terazisi, cetvel, açı ölçer, pusula, kronometre, fener ve ayna gibi özellikleri içeren Line Tools uygulamasını ise buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.appdlab.magnify


 QR Barkod  Android için Büyüteç Uygulaması  4 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Kamera Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar
, , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1644sayfa/6917yorum) k201208021123 9809