Android Gemi Oyunu – DOKDO

   İNDİR OYUN 
Android Gemi Oyunu – DOKDO


  Güncelleme:
  20/03/2018
  Okunma:
  1237
  Site Puanı:
  5.14
  Kısa Link:
  942

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Pasifik Okyanusu ve Atlantik Okyanusu boyunca geminizle savaşarak adaları keşfedip ele geçirebileceğini bu Android gemi oyunu ile stratejik planlar yaparken eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Oyun içinde balık avlama, gemi yükseltme ve deniz savaşları mevcut. Geminizi yükselterek daha güçlü hale getirip savaşlar kazanabilirsiniz. Ayrıca arenaya girerek ne kadar güçlü bir geminiz olduğunu gösterin.

Denizde keşif yaparken karşınıza ahtapot gibi güçlü yaratıklar çıktığında onlarla da savaşmanız gerekecek. DOKDO Android gemi oyunu ile tüm bunları ücretsiz olarak indirdiğin oyun ile yapabilirsin. Oyun ücretsiz olduğundan sadece ara sıra reklam videoları izlemen gerekecek. Sen de bu sırada gözlerini dinlendirebilirsin :)

Savaşlar sırasında bir veya birden fazla gemi ile karşılaşabilirsiniz. Çoklu gemi savaşlarında güçlü olmanız bazen yeterli olmayabilir. Çünkü diğer gemiler genellikle birlik olup sana saldıracak ve kendi aralarında savaşmayacaklar. İyi stratejiler ile savaşları kazanabilirsin. Oyun şimdilik biraz kısa sürebilir fakat yakın zamanda oyuna yeni haritalar ve maceralar eklenecek. Oyun içinde ayrıca asistan gemiler alarak savaşlarda size yardım etmelerini sağlayabilirsiniz.

Oyunun diğer bir güzel yanı ise internetsiz olarak oynanabilmesi. Böylece telefonunuzda veya tabletinizde internet olmadığında da oyunu oynayabiliyorsunuz. Oyun içinde bazı mantık hataları bulunsa da güncellemeler geldikçe bu hatalar giderilip oyun daha da geliştiriliyor ve yenilikler geliyor.

Gemi oyunu DOKDO’nun başlıca özellikleri şu şekilde:

– Geminin tüm bölümlerinde yükseltme yapabilirsin,
– Keşif yaparken denizin güzelliğini 3D olarak yaşayın.
– Google Play desteği ile oyunu online kaydedin ve oyunu oynayan diğer arkadaşlarınızla yarışın.

DOKDO deniz oyununu Google Play’den ücretsiz olarak hemen indirip telefon veya tabletinizde oynayabilirsiniz. Oyunun oynanış videosunu ise aşağıdaki Youtube videosundan izleyebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.zzoo.dokdo


 QR Barkod  Android Gemi Oyunu – DOKDO  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1644sayfa/6917yorum) k201208021123 9809