Sabit (ekrandan gitmeyen) klavye


İnternet üzerinde çalışan bir resim düzenleme Programı içinde belli tuşlara basmak gerekiyor. Yazı yazmadığım için klavye ekranda olmuyor. Basılan tuş yazılmayacak, görevi ne ise onu yapacak. Mesela D’ye basınca Delete edecek veya R’ye basınca seçili elemanları Döndürecek. Silme döndürme özelliği programda var, o tuşa basılması yeterli. Ama ekranda klavye yok! Ekranda sürekli duran bir klavye uygulaması varmı? Veya ekranda görmediği hale tüm ekrana veya ekranın bir köşesine d harfi çizince d tuşuna basan bir klavye varmı? R çizince R yazacak tabi. Ekranda imleç veya yazı kutusu yokken çalışacak.
Teşekkürler


Sponsorlu


« »

BENZER SAYFALAR

  1 Cevap

    andropedi  (üye)
  28.01.2019-12:04
  andropedi
  Yorum: 1317
  Üyelik: 02.08.2012

  Android telefonlarda internet üzerinde veya uygulamalarda gezerken yazı yazacak bir kutu vs olmadığında klavyenin açılması çok zor. Bu yüzden kullandığınız online resim düzenleme sitesinde klavye harflerini kullanamazsınız gibi gözüküyor.
  Fakat internet üzerinde forumlarda yazılanlara göre Hacker’s Keyboard klavye uygulamasında “klavyeyi sürekli göster” şeklinde bir ayar bulunuyormuş (yazı için tıklayın). Belki klavyenin sürekli gösterildiği şekilde ayarlama yapıp siteye girdiğinizde klavye tuşlarını işlemlerin kısayolları için kullanabilirsiniz.
  Deneyebileceğiniz tek çözüm bu uygulamayı yükleyip ayarlarını kurcalamak. Uygulamanın Google Play sayfasına gitmek için tıklayın.siz de Yorum Yazın   1 yorum 264
Yazar:   Puan: 5.4  Y: 28/01/2019  Güncelleme: 28/01/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019