S6 Edge Telefonun Pin Şifresini Unuttum


S6 edge telefonumun pin sifresini unutum telefonu formatlamadan nasil sifreyi kirabiliriz veya fotolari nasil yedekleyeblirz


Sponsorlu


« »

BENZER SAYFALAR

  3 Cevap

    andropedi  (üye)
  20.01.2019-13:44
  andropedi
  Yorum: 1317
  Üyelik: 02.08.2012

  İlk olarak eğer fotoğraflar sdkart’taysa sdkartı telefondan çıkarıp başka telefona veya bilgisayara takarak fotoğrafları kurtarabilirsiniz.
  İkinci olarak eğer fotoğraflar telefonun dahili hafızasındaysa pin’i 5 kere vs yanlış girip eğer ekranda şifreyi kurtar seçeneği çıkarsa google hesabınızla şifreyi sıfırlayabilirsiniz.
  Üçüncü olarak pin kilitli kalmış telefonlardan fotoğraf ve dosyaları kurtarmak için bilgisayara yükleyebileceğiniz bazı programlar internette var. Fakat çoğu paralı veya tam çalışmayan programlar.
  Bir de eğer Google Fotoğraflar gibi uygulamalar kullandıysanız fotoğraflarınız belki hesabınıza/internete yüklenmiş olabilir. Bilgisayardan hesabınıza girerek kontrol edebilirsiniz.
  Bu yöntemlerin hiçbiri işe yaramazsa fotoğrafları kurtaramadan format atmak zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda fotoğraflarınızı kaybetmemek için mutlaka Google Fotoğraflar uygulaması gibi fotoğraflarınızı internet hesabınıza yedekleyen bir uygulama kullanmanızı öneririz. Çünkü her telefon birgün kaybolacak veya bozulacaktır elbet.

    Yusuf  (misafir)
  20.01.2019-13:57
  Y

  pin kilitli kalmış telefonlardan fotoğraf ve dosyaları kurtarmak için bilgisayara yükleyebileceğiniz bazı programlar internette var. Fakat çoğu paralı veya tam çalışmayan programlar. (BU PROGRAMLARIN BIRISINI BANA ONEREBILIRMISINIZ LUTFEN

    andropedi  (üye)
  20.01.2019-14:04
  andropedi
  Yorum: 1317
  Üyelik: 02.08.2012

  Önermek demeyelim de internette en popüler olanı örneğin Dr. Fone isimli bir program.
  “Android ekran kilidini 5 dakika içinde kaldırın” şeklinde bir sloganı var. Deneme versiyonu için indirilmesine izin veriyor. Deneme olarak bilgisayara indirip telefonunuz için çalışıp çalışmayacağını anlayabilirsiniz. Eğer birkaç fotoğraf kurtarıp gerisi için programı satın alın derse bu size kalmış. Android ekran kilidi açmak için olan versiyonunu aşağıdaki linkten deneme olarak indirebilirsiniz:
  https://drfone.wondershare.net/android-lock-screen-removal.htmlsiz de Yorum Yazın   3 yorum 366
Yazar:   Puan: 14.2  Y: 20/01/2019  Güncelleme: 20/01/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019