Clash of Clans Eski Oyunu Geri Getirme


Telefonuma format atildi eski oyunumu kaybettim. Nasil geri alabilirim. Simdi. Sifirdan. Basladi oynamaya devam ediyorum acil cevap bekliyorum.

——–

Öneri: Clash of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır? Clash of Clans PC

Clash of Clans Güncellemesi ve Yenilikler için tıklayın.

Not: Bu sayfa resmi destek sayfası değildir. Lütfen yorumlarınızda mail adresleri ve şifrelerinizi yazmayın.

Önemli Not: Bu sayfaya yazılan tüm yorumlar site yönetimi ve diğer ziyaretçiler tarafından okunup değerlendirilmektedir. Fakat sayfaya çok fazla yorum gelmesi ve çözümlerinin neredeyse hepsinin aynı olmasından dolayı aynı cevaplar tarafımızdan tekrar tekrar yazılmamaktadır. Her ne kadar daha önceki yorumlarda defalarca yazmış olsak da tekrarlıyoruz: Köyünüzü geri getirmenin tek yolu, oyun içerisinde ayarlar sayfasından “yardım ve destek” butonu ile oyun yapımcılarına destek mesajı göndermektir. Destek mesajının içine köy bilgilerinizin tamamını(köyünüzün ismi, köy merkezinizin seviyesini, varsa klan isminizi ve oyuna en son giriş yaptığınız tarih ve saati) yazmanız gerekli. Hatta mümkünse ingilizce olarak da yaşadığınız sorunu çok kısa şekilde anlatmanız faydalı olacaktır. Örnek ingilizce mesaj: “I started a new game and lost my previous town by mistake. I was (level seviyesi) level. My town’s name was (eski köyünüzün ismi). I was last logged in with this town at (eski köyünüzü en son ne zaman giriş yaptığınızın tarihi). I was in (en son hangi klandaydınız onun ismi) clan. My email connected to game is (email adresiniz). Please help me to get back my previous town. Thanks.” Daha önceki yorumları incelerseniz örnek bir çok mesaj bulabilirsiniz. Yardım ve destek mesajını gönderdikten sonra tek yapmanız gereken beklemek. Oyun yapımcıları mesajınıza bir hafta ile dört hafta arasında geri dönüş yaparlar ve sorununuzu büyük ihtimal çözerler. Yine bu sayfadaki eski yorumlarda ziyaretçilerimizin yazdığı birçok mesajda bu yöntemle oyunlarını geri getirdiklerini ve başarıyla sonuçlandığını okuyabilirsiniz. Bizim oyun üzerinde herhangi bir direkt yetkimiz bulunmuyor. Biz sadece yorumlarımızla ziyaretçilerimizi doğru yönde yönlendirmeye çalışıyoruz. Fakat sayfadaki eski yorumlar okunmadan burada aynı sorunlar tekrar tekrar yazıldığında maalesef her yoruma cevap verebilme şansımız bulunmuyor. Bu yüzden lütfen öncelikle eski yorumları okuyun. Mutlaka sizin sorununuz ile ilgili olarak bir çözüm yöntemi önerilmiştir. Özellikle ilk sayfalardaki yorumları okumanız ve ilk sayfalardan okumaya başlamanız daha kısa sürede çözüme ulaşmanızı sağlayacaktır.

Clash Royale Nasıl Yedeklenir ve Geri Yüklenir?


Sponsorlu


« »

BENZER SAYFALAR

  1.193 Cevap

Sayfalar: « 110 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 3040 »

    umut  (misafir)
  21.01.2015-14:08
  u

  Yada clash of clans in saves nerde

    gökhan  (misafir)
  21.01.2015-20:40
  g

  Umut aynı sorun bende de var. Henuz bir çözüm bulamadım..
  Google ile baglanıyorum ama yeni oyun kurdu..
  Kayıtlı olan oyunumun facebook ta kayitli ama oyuna telefondan akataramıyorum.
  Bunun bir çözümü olmali yokmu bilen.. :( Yardım lutfen..

    umut  (misafir)
  22.01.2015-11:30
  u

  Gókhan sendedemi ayni sorun var internette ne varsa okudum ama degisen bir sey yok ‘ -google play acilmasada olur nasil baska cihaza gecirecem onu soylesenizde olur ben sürekli bakiiyorum zaten çozumu bilen varsa nolur soylesin facebooktan kayitli baska cihaza facebook ile gecirebilirmiyim

    Sema  (misafir)
  22.01.2015-15:08
  S

  Telefonum formatlandı eski Köyümü tekrar nasıl geri getirebilirim

    Burak  (misafir)
  22.01.2015-16:16
  B

  Benim google+ hesabım vardı oyunu tekrar indirdim google+ hesabını açmaya çalışıyorum ama google + ya bastığımda ekrana hiçbirşey gelmiyor nası geri getirebilireim

    Anonim  (misafir)
  22.01.2015-22:54

  Eski hesabını silmiştim şimdi nasıl geri geyire bilirim

    yunus  (misafir)
  23.01.2015-23:22
  y

  Ben tabletten oynuyordum tebleti kirdim e posyayi ve sifreyi unuttum nasil geri getirebilirim

    osman  (misafir)
  24.01.2015-09:45
  o

  ben oyunda gmail imi unuttum yardım etin eski leverime dönemiyorum

    vedat  (misafir)
  24.01.2015-10:21
  v

  Benim telefanym sigirlandi ve gmail adresimi unuttum eski oyunumu nasil alabilirim

    Kasım  (misafir)
  24.01.2015-22:46
  K

  Andropedi ben clash of clansı android telefona yükledim daha sonra sildim ama şimdi de geri yüklemek istiyorum.eski köyümü geri getirebilir miyim ??acil cevap lütfen not:(oyunumum facebook hesabıma bağlı idi)

    ugur  (misafir)
  25.01.2015-00:51
  u

  Merhabalar daha önce iletmiş olduğumuz bi sorun hakkında yardım bulamadım sizden de bir dönüş olmadı lütfen sorularhakkında biraz daha yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

    andropedi  (üye)
  25.01.2015-12:30
  andropedi
  Yorum: 1317
  Üyelik: 02.08.2012

  Öncelikle belirtmek isteriz ki oyun yapımcılarıyla doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir bağlantımız yoktur. Yani size sadece sorununuz ile ilgili yol göstermeye çalışarak oyunlarınız ile ilgili yaşadığınız problemleri gidermeye çalışıyoruz. Fakat bu sayfada görülecek ki aynı yorumlar, aynı sorular o kadar çok tekrar tekrar gönderiliyor ki artık aynı cevapları yazarak zaman kaybetmek istemiyoruz. Eğer oyunuzu gerçekten kurtarmak istiyorsanız bu sayfada yazılmış eski yorumları okuyabilirsiniz. Aynı şeyler defalarca yazılıyor fakat bazı arkadaşlarımız bu sayfaya gelerek hiçbir şey okumadan sadece yorum yazıyor. Lütfen okuyup, araştırıp zaman ayırarak biraz daha dikkatli olun. Bu yorumdan sonra yazılan yorumlar eğer bu sayfa içerisinde başka yorumlarda konuşulduysa aynı soruna cevap yazılmayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz ve son yorumlarla ilgili cevaplarımızı aşağıda yazıyoruz.
  ***
  @efe, google hesabınızı unuttuysanız oyununuzu geri almanız çok zor. ancak yeni bir google hesabı açtıktan sonra oyuna girerek yardım ve destek butonu ile oyun yapımcılarına eski google hesabınızı, köy bilgilerinizi ve yeni google hesabınızı yazarsanız eski köyünüzü yeni hesabınıza taşıyabilirler belki.
  ***
  @cudi, oyununuzu daha önce Google hesabınıza bağlamadıysanız oyunu geri getirme şansınız yok.
  ***
  @umut, clash of clans save dosyaları varsa telefonunuzda android klasörü içinde data klasörü içinde com.clashofclans gibi isimli bir klasörün içinde mevcut olabilir. Oyunu telefonda nereye kaydettiğini bilmiyoruz. Oyunu daha önce Google hesabınıza bağladıysanız ve şimdi Google hesabınıza giremiyorsanız başka şekilde geri getimeniz çok zor. Ancak bir yöntem var o da yukarıda @efe arkadaşımıza yazdığımız cevap sizin için de geçerli.
  ***
  @gökhan, umut arkadaşımıza yazdığımız cevap sizin için de geçerli.
  ***
  @sema, lütfen bu sayfada bulunan ilk yorumları ve sonraki yorumları okuyun. Sorunuza cevabı bulacaksınız.
  ***
  @Burak, Google hesabınıza bağladığınızda eski köyünüz geri yüklenmiyorsa telefonunzun ayarlar sayfasından uygulama yöneticisinden clash of clans oyununu bulun ve verileri temizle, önbelleği temizle butonlarına basarak sonrasında oyunu telefonunuzdan kaldırın (NOT bu işlemler varsa kayıtlı oyunu komple telefondan siler). Sonra tekrar oyunu telefonunuza kurun. Yine eski oyununuzu Google hesabınızı oyuna bağlayarak geri getirmeyi deneyin.
  ***
  @Anonim, Eski Google hesabınızı sildiyseniz oyunu geri getiremezsiniz. Ancak yukarıda @efe arkadaşımıza yazdığımız cevaptaki yöntemi deneyebilirsiniz.
  ***
  @yunus, e-posta ve şifreyi unuttuysanız oyunu geri getirmeniz çok zor. Ancak yukarıdaki efe arkadaşımıza yazdığımız yorumdaki yöntem ile belki oyun yapımcıları yardımcı olurlar.
  ***
  @osman, en üstte efe arkadaşımıza yazdığımız yorumu sizin için de önereceğiz.
  ***
  @vedat, en üstte efe arkadaşımıza yazdığımız yorumu sizin için de önereceğiz.
  ***
  @Kasım, oyununuz Google hesabına bağlı değilse geri getirmeniz biraz zor. Facebook bağlantısı oyun yedekleme ve geri yüklemede çok da işe yaramıyor. Fakat siz yine de tüm köy bilgilerinizle oyun içerisinden ayarlardan yardım ve destek butonu ile oyun yapımcılarına detaylı köy bilgilerinizi gönderin ve bağlı olan facebook hesabını yazın. Hatta yeni bir google hesabı açıp bu adresi de onlara iletin ve yeni google hesabınıza bağlamak istediğinizi söyleyin. Belki bu şekilde oyununuzu kurtarabilirler.
  ***
  @ugur, Merhaba, sorununuz ile ilgili olarak yoğunluktan dolayı geri dönüşte biraz gecikme oldu. Eski kayıtlı olan google hesabınızın adresini herhangi bir yerde göremezsiniz. Çözüm olarak yeni bir google hesabı açmanızı ve köy bilgilerinizi oyun yapımcılarına oyun içerisinden yardım ve destek butonu ile gönderip eski google hesabınızın adresini unuttuğunuzu, detaylarını verdiğiniz bu köyünüzü yeni google hesabınıza bağlamak istediğiniz belirterek yeni google adresinizi de mesajınıza ekleyin.

    Kerem  (misafir)
  25.01.2015-14:37
  K

  Merhaba ben google play hesabımım şifresini hatırlamiyorum trlefonumdaki gmail ayarlarından da kaldırdım o hesabı şu an oyun aktif nasıl kurtarabilirim köyümü facebook baglantısı hala aktif acaba diger cihazlara yüklerken sadece facebook baglantısı yeterli olurmu teşekkürler ..

    andropedi  (üye)
  25.01.2015-14:56
  andropedi
  Yorum: 1317
  Üyelik: 02.08.2012

  Facebook aktarımlarında sorun yaşarsınız. Öncelikle yeni bir google hesabı açarak bu hesabı telefonunuza ekleyin. Sonra oyunu açarak oyunun google ve facebook bağlantısını kesin. Daha sonra tekrar google hesabına bağlayın ve yeni açtığınız google hesabını seçin. Bu şekilde yeni bir google hesabına oyununuzu geçirebilirsiniz. Bu işlemi sadece oyununuzu aktarmak zorunda olduğunuzda yapın. Çünkü işlemin garantisi yok ve karışıklık sonucu oyununuzu kaybedebilirsiniz. Fakat zaten yeni bir cihaza oyununuzu aktarmak istediğinizde mevcut durumda oyunu aktaramazsınız. En azından bu yöntemi uyguladığınızda oyununuzu aktarma ve kurtarma şansınız olur. Tekrar edelim, sadece oyununuzu aktarmak zorunda olduğunuzda bu işlemi yapın. Köyünüzü kaybetmeniz olasılığna karşı mutlaka bunları denemeden önce tüm köy bilgilerinizi not alın. Eğer köyünüzü kaybederseniz yardım ve destek aracılığı ile oyun yapımcılarıyla iletişime geçerek köyünüzü bir ihtimal geri getirebilirsiniz.

    Kerem  (misafir)
  25.01.2015-16:18
  K

  dediğinizi tam olarak yaptım yeni hesap ekledim diğer hesapları kaldırdım daha sonra oyuna girip baglantı kurmaya calıstım 1 level bir car vardı o yuklnsinmi onaylıyomusunuz dedi reddettim

    harun  (misafir)
  25.01.2015-16:34
  h

  Ben yardim ve destekten mesaj yolladim ama cevap gelmedi ne kadar beklerim

    andropedi  (üye)
  25.01.2015-16:35
  andropedi
  Yorum: 1317
  Üyelik: 02.08.2012

  Bir önceki yazdığımız yorumdaki adımları sırayla uygulamanız gerekiyordu. İlk olarak telefonunuzdan diğer Google hesaplarını kaldırmadan önce(ki diğer google hesaplarını telefonunuzdan kaldırmanıza gerek yoktu) yeni Google hesabı açtıktan sonra eski google hesabınıza bağlantıyı oyuna girerek kaldıracaktınız. Sonrasında telefonunuza yeni eklediğiniz google hesabını aynı yerden oyun içerisinden tekrar eklemeniz gerekiyordu.

    andropedi  (üye)
  25.01.2015-16:36
  andropedi
  Yorum: 1317
  Üyelik: 02.08.2012

  Şimdi eski Google hesabınızı telefonunuzdan kaldırdığınız için oyuna girdiğinizde ayarlardan eski google hesabınızın bağlantısını kesemeyeceksiniz ve bu yüzden yeni hesap bağlayamayacaksınız gibi görünüyor. Umarız herşey yolunda gider.

    andropedi  (üye)
  25.01.2015-16:37
  andropedi
  Yorum: 1317
  Üyelik: 02.08.2012

  @harun, Yardım ve destek’ten gönderilen mesajlara cevaplar 1 hafta ile 4 hafta arasında cevaplanıyor. Yani 4 haftaya kadar bekleyin.

    harun  (misafir)
  25.01.2015-16:39
  h

  Tmm tesekkur ederim

    Kerem  (misafir)
  25.01.2015-16:45
  K

  oyyun yapımcıları ile irtibata geçtim bilgiler istediler gerekli bilgileri verdim ama hala yanıt yok acaba gerçekten geri alabilirmiyim

    andropedi  (üye)
  25.01.2015-17:13
  andropedi
  Yorum: 1317
  Üyelik: 02.08.2012

  Yanıt yukarıda da dediğimiz gibi hemen gelmez. 1-4 hafta arası sürebiliyor. Beklemeniz gerekli. Geri gelme ihtimali tabi ki de var…

    Atamurat  (misafir)
  25.01.2015-19:37
  A

  Köyümü kaybettim nasıl geri alabilirim. 63 seviye, koy bina 9 seviye , oyun ismi, atamurat1996 ..

    Anonim  (misafir)
  25.01.2015-20:21

  Abi ipadı nasıl hile yapılır

    Bülent samer  (misafir)
  25.01.2015-21:44
  B

  Köy ismi erde seviye 6 silindi geri almak istiyorum

    hüseyin  (misafir)
  25.01.2015-21:53
  h

  clash of clans hesabım 27 lvl hesabım vardı oyundan çıktım 4 saat sonra oyuna girdiğimde 1lvl oluştum ama google hesabıma da bağlıydı. google hesabımın şifresini giriyorum ama eskiki köyüm yüklenmiyor 1 lvl hesap geliyor

    Orhan  (misafir)
  25.01.2015-21:54
  O

  selamlar. Ipad minide oynuyordum koyumu google ye tasidim simdide google+hesabimi kayb etdim bulamiyorum yardimci ola bilirmisiz rica ediyorum

    savaş  (misafir)
  25.01.2015-22:05
  s

  oyunun yapımcılarına nasıl mesaj atıcam

    andropedi  (üye)
  25.01.2015-23:21
  andropedi
  Yorum: 1317
  Üyelik: 02.08.2012

  Oyun yapımcılarına mesaj atmak için oyuna girdikten sonra ayarlar sayfasını açın. Ayarlar sayfasında “yardım ve destek” yazan butona tıklayıp oyun yapımcılarına mesaj atabilirsiniz.

    parahat  (misafir)
  26.01.2015-11:00
  p

  Telefonum sifre koydum am a unudum telefonu faramt yaptrdim oyun gitdi simdi sfirdan baslyorum baba yardim edin

Sayfalar: « 110 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 3040 »siz de Yorum Yazın   1193 yorum 205004
Yazar:   Puan: 703.1  Y: 14/04/2014  Güncelleme: 18/09/2017 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019