AFAD Deprem Bilgi Uygulaması

 İNDİR

Türkçe
Uygulama
1 yorum
3092
Y: 23/12/2014
Puan: 2.6
Kısa Link: m42
 
 1 Yorum
Yorum Yaz
Doğru deprem bilgisine anında ulaşın. AFAD-Deprem ile Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremler hakkında hızlı ve güvenilir bilgiye ulaşabilir, meydana gelen depremleri harita üzerinde görebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede geçmişte veya anında meydana gelen depremler hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir, depreme en yakın yerleşim birimlerini öğrenebilirsiniz.

Yaşadığınız bölgede meydana gelen 4 ve daha üzeri büyüklüklerdeki depremleri bildirerek bilimsel çalışmalara katkıda bulunabilirsiniz.

Afet yönetimi terminolojisini herkes için anlaşılabilir kılacak, akademisyen ve karar vericilerin dil birliğini sağlayacak ‘Açıklamalı Afet Yönetimi Terimleri Sözlüğü’ne uygulama içerisinden erişebilirsiniz.

AFAD Deprem uygulaması, görme engellilere yönelik özellikleri de barındırmaktadır. Telefonunuzdaki okuma fonksiyonunu kullanarak AFAD Deprem uygulamasını kullanabilmeniz için uygulama özelleştirilmiştir.

AFAD Deprem uygulaması AFAD Deprem Dairesi Başkanlığınca işletilen deprem gözlem istasyonlarından elde edilen verileri kullanıcılara sunmaktadır.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.mobilion.afad

Android için:

 QR Barkod  

 

iPhone için:AFAD Deprem Bilgi Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      demet erol  (misafir)
    25.03.2015-18:26
    d

    Nasil yapicamsiz de Yorum Yazın   Kategoriler: Android Uygulamalar, Türkçe Android Uygulamaları, iPhone ve iPad Uygulamaları, Bilgi Uygulamaları, Canlı Veri Uygulamaları, Haber Kaynağı Android Uygulamaları, Harita - Gps Uygulamaları
Etiketler: , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019