3D Hayvan Kurtarma Oyunu

3D Hayvan Kurtarma Simülasyon orada gerçekten çok yetenekli sürücüler için bir oyundur. Bir ehliyet gerek kalmadan bu inanılmaz gerçekçi 3D jipi başlayın. Bu gerçekçi 3D hayvan kurtarma destan 3D jeep hayvanların birçok farklı türde pick up ve hayvan acil merkezine getirmek zorunda. Iyi acele! Eğer simülatörleri sürüş keyfini musunuz içeri sürüş olacak 3D orman hayran kalacaksınız? O zaman kesinlikle bu inanılmaz hayvan kurtarma adaçayı sürüş simülatörü yüklemeniz gerekir!
3D jeep nedeniyle direksiyon simidi ve ekrandaki pedal kontrol etmek kolay olacaktır. Otopark ve bu 3D jipi çok zor olabilir ve bu hayvan kurtarma destan zaman içinde hayvanları kurtarmak için becerileri bir sürü gerektirir çünkü kolay kontrolleri gerekli olacaktır. .

3D Hayvan Kurtarma Simülasyon özellikleri:
– Sürüş fizik inanılmaz gerçekçi
– Kontrol etmek kolay, bu her yaştan oynamak için eğlenceli hale getirir
– Park ve gerçek sürüş birçok farklı düzeyleri, böylece bu büyük 3D cip bir sürüş hakkında her şeyi öğreneceksiniz
– Kurtarma jeep ile sürücü inanılmaz bir 3D orman
– Jeep sürüş hayvan kurtarma destan oyunu oynamak için eğlenceli bir

Bu gerçekçi sürüş oyunu gerçek sürüş simülatörü sevenler içindir. Eğer normal / sıradan sürüş oyunları ile ve yeni bir şey için yapılır? Bu yeni ücretsiz gerçek sürüş oyunu yüklemeniz gerekir! Onun şaşırtıcı özellikleri ve kolay kontroller ile, 3D jeep sürüş simülatörü, diğer sürüş oyunları arasında en iyisi!

Eğer bu gerçek sürüş simülatörü oyunu tamamlamak için ne alır var mı? Eğer gerçekten bunu yapabilir misin? Peki, biz bu 3D jeep sürüş simülatörü oyunun 15 farklı düzeylerde tamamlamak için meydan. Bunu yapabiliyorsanız gururla gerçek hayvan kurtarıcı kendinizi arayabilirsiniz!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.


YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Eğlenceli Android UygulamalarıAndroid Oyunlar
, , , , , , , , , , , ,
Yazar: zero  Puan: 1.0  Y: 06/05/2014  Güncelleme: 11/04/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023