3D Hayvan Kurtarma Oyunu

   İNDİR OYUN 


  Yayın:
  06/05/2014
  Okunma:
  4723
  Puan:
  3.4
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  gse

 1 Yorum
Yorum Yaz

3D Hayvan Kurtarma Simülasyon orada gerçekten çok yetenekli sürücüler için bir oyundur. Bir ehliyet gerek kalmadan bu inanılmaz gerçekçi 3D jipi başlayın. Bu gerçekçi 3D hayvan kurtarma destan 3D jeep hayvanların birçok farklı türde pick up ve hayvan acil merkezine getirmek zorunda. Iyi acele! Eğer simülatörleri sürüş keyfini musunuz içeri sürüş olacak 3D orman hayran kalacaksınız? O zaman kesinlikle bu inanılmaz hayvan kurtarma adaçayı sürüş simülatörü yüklemeniz gerekir!
3D jeep nedeniyle direksiyon simidi ve ekrandaki pedal kontrol etmek kolay olacaktır. Otopark ve bu 3D jipi çok zor olabilir ve bu hayvan kurtarma destan zaman içinde hayvanları kurtarmak için becerileri bir sürü gerektirir çünkü kolay kontrolleri gerekli olacaktır. .

3D Hayvan Kurtarma Simülasyon özellikleri:
– Sürüş fizik inanılmaz gerçekçi
– Kontrol etmek kolay, bu her yaştan oynamak için eğlenceli hale getirir
– Park ve gerçek sürüş birçok farklı düzeyleri, böylece bu büyük 3D cip bir sürüş hakkında her şeyi öğreneceksiniz
– Kurtarma jeep ile sürücü inanılmaz bir 3D orman
– Jeep sürüş hayvan kurtarma destan oyunu oynamak için eğlenceli bir

Bu gerçekçi sürüş oyunu gerçek sürüş simülatörü sevenler içindir. Eğer normal / sıradan sürüş oyunları ile ve yeni bir şey için yapılır? Bu yeni ücretsiz gerçek sürüş oyunu yüklemeniz gerekir! Onun şaşırtıcı özellikleri ve kolay kontroller ile, 3D jeep sürüş simülatörü, diğer sürüş oyunları arasında en iyisi!

Eğer bu gerçek sürüş simülatörü oyunu tamamlamak için ne alır var mı? Eğer gerçekten bunu yapabilir misin? Peki, biz bu 3D jeep sürüş simülatörü oyunun 15 farklı düzeylerde tamamlamak için meydan. Bunu yapabiliyorsanız gururla gerçek hayvan kurtarıcı kendinizi arayabilirsiniz!


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.mp.AnimalRescue


 QR Barkod  
3D Hayvan Kurtarma Oyunu 
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      minecraft  (misafir)
    15.05.2014-03:12
    m

    Minecraft
    Ssssiz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Eğlenceli Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809