Wordly ile Kolayca İngilizce Kelime Öğrenin

   İNDİR UYGULAMA    G: 26/11/2016


  Güncelleme:
  26/11/2016
  Okunma:
  7400
  Site Puanı:
  10.65
  Kısa Link:
  04o

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Ücretsiz ve Reklamsız İngilizce Ezberleme Programı Wordly! İngilizce kelime ezberlemek istiyorsanız sonunda ihtiyacınız olan uygulama karşısınızda! İngilizce kelime ezberleme kartları ve İngilizce kelime ezberleme oyunları ile yeni İngilizce kelime öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Artık İngilizce kelime ezber yaparken zorlanmayacaksınız. Wordly’yi ücretsiz olarak şimdi kurun, sonrasında dilediğiniz İngilizce kelime kategorisini seçin. Wordly size her gün seçtiğiniz kategoriden bir kelimeyi hatırlatacak! İngilizce kelime kartları üzerinde kelimeye, anlamına, açıklamasına hem Türkçe anlamlarıyla hem de İngilizce olarak ulaşabilirsiniz.

İngilizce kelime hazinenizi geliştirmek kolay değildir. Çoğu zaman öğrendiğiniz kelimeleri belirli bir zaman sonra unutmaya başlarsınız. İngilizce kelime geliştirici oyunlar bunun için önemlidir. Eğitim uzmanlarımızla Wordly’yi tasarlarken yüzlerce kişiyle görüşerek başarılı bir İngilizce kelime geliştirici oyun olması için çalıştık. Wordly sizin için internetsiz ingilizce kelime geliştiricidir. Yaşınız ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun Wordly’yi ingilizce kelime geliştirici program olarak kullanabilirsiniz.

Başlangıç Seviye Kelimeleri, Orta Seviye Kelimeleri, İleri Seviye Kelimeleri, Yüksek Seviye Kelimeleri, En Çok Kullanılan Kelimeler, KPDS, YDS (Yabancı Dil Sınavı) , YGS5 Sınavı İçin, TOEFL IBT, GRE, IELTS, 8. sınıf kelimeleri, 7. sınıf kelimeleri, İş İngilizcesi, Finans Sektörüne Yönelik İngilizce Kelimeler, Doktorlar İçin İngilizce Kelimeler, Okul Öğrencileri ve Çocuklar İçin İngilizce Kelimeler gibi onlarca farklı kategori içerisinde birbirinden farklı İngilizce kelimeler sizleri bekliyor. İngilizce’nizi geliştirici bu uygulamayı hemen kurmalısınız.

Wordly içerisinde İngilizce kelimeleri sesli olarak dinleyebilirsiniz. Hangi kategoriyi seçerseniz seçin bütün kelimelerin telaffuz ve anlamını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. İngilizcede kelimelerin okunuşlarını öğrenmek zor olduğu için Wordly kelime ekranından kelime okunuşlarını dinlemenizi sağlayan bir özellik geliştirdik. Kelimelerin telaffuzlarını ve okunuşlarını dilediğiniz kadar dinleyip, tekrar edebilirsiniz.

Zengin İngilizce paketi ile Wordly İngilizce öğrenmenizde size büyük bir yardımcıdır. Bu uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra İngilizce bulmaca çözmek, bulmaca oyunları içerisinde keyifli zamanlar geçirmek sizin için çok daha kolay olacak. İngilizce kelime defteri olarak da kullanabileceğiniz Wordly ile İngilizce kelime hazinenizi kolayca genişleteceksiniz. Seviyenize göre hazırlanmış İngilizce kelime testlerini çözerek de öğrendiklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Wordly içerisinde gördüğünüz bir İngilizce kelimenin çevirisini görmek için üzerine dokunmanız yeterli. Böylece kelimenin Türkçe olarak karşılığını kolaylıkla görebilirsiniz. Eğlenceli bir İngilizce kelime öğrenme oyunu arıyorsanız Wordly’yi hemen kurun. İnternetsiz İngilizcenizi kolayca geliştirin. Zengin İngilizce kelime sepetinden faydalanın. İngilizce kelime ve deyimleri kolayca öğrenin. Günde 1 kezden 12 keze kadar Wordly size kelimeleri hatırlattığı için kelimeleri unutamazsınız. Böylece her gün bir yeni İngilizce kelimeyi öğrenmiş olursunuz. İngilizce kelime hatırlatmaları isterseniz ayrıca haftalık olarak email adresinize de alabilirsiniz.

* İngilizce kelimeler ve Türkçe anlamını öğrenin
* Kelimenin doğru telaffuzunu okunuşunu öğrenin
* İngilizce kelimenin açıklamasını ve örnek cümle içerisinde kullanımını görün
* Metinlerin üzerine dokunarak İngilizce metinlerin Türkçe çevirisini görün
* İnternetsiz İngilizce öğrenin. Uygulamamız çevrim dışı olarak da çalışmaktadır.
* İngilizce seviyeniz ne ise ona uygun kelimeleri göreceksiniz.
* İngilizcenizin ne kadar kolay geliştiğini görünce şaşıracaksınız.

Diğer yabancı dil öğrenme uygulamalarıyla nasıl karşılaştırılır?
* %100 Ücretsiz ve Reklamsız!
* Her Gün Yeni Bir İngilizce Kelime Ezberleyin!
* En İyi İngilizce Kelime Hatırlatıcısı!
* İngilizce geliştirmek için birebir!


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.konusarakogren.mobil


 QR Barkod  Wordly ile Kolayca İngilizce Kelime Öğrenin  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182950539