Vodafone Cep Cüzdan Android Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA    Y: 23/03/2015


  Yayın:
  23/03/2015
  Okunma:
  2436
  Site Puanı:
  1.91
  Kısa Link:
  9ff

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Cep Cüzdan uygulamasında kullandığınız tüm kredi kartlarınız MasterCard sistemlerinde saklanır, 3D Secure ile doğrulanır, 128 Bit SSL güvenlik seviyesinde ile işlem görür, Vodafone Global, PCI-DSS , MasterCard, Visa ve Uluslararası güvenlik şirketlerince güvenliği onaylanır ve kartlarınızla şifresiz hiçbir finansal işlem yapılamaz.

Vodafone, Cep Cüzdan ile sizlere yepyeni bir mobil ödeme deneyimi sunuyor! Artık ödemelerinizi kolaylaştıran Vodafone Cep Cüzdan’ınız varsa kredi kartı taşımanıza gerek yok! Üstelik Vodafone Cep Cüzdan ile 20 binin üzerinde restoranda size özel indirim fırsatları sizleri bekliyor!

* Anlaşmalı Geniş Restoran Ağı: Türkiye’nin her yerinde 20 binin üzerinde Multinet ile anlaşmalı cafe ve restoranda Vodafone Cep Cüzdan’ınızı kullanabilirsiniz.

* Banka Bağımsız: Herhangi bir kredi kartınızı Vodafone Cep Cüzdan’a ekleyebilir ve ödemelerinizi dilediğiniz kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

* QR Kod ile Ödeme: Telefonunuzun kamera özelliği ile herhangi başka bir teknolojiye ihtiyaç duymaksızın QR kod okutarak temassız ödeme yapabilirsiniz.

* Sosyal Cep Cüzdan: Facebook entegrasyonu ile Vodafone Cep Cüzdan temassız ödeme deneyiminizi Facebook duvarınızda paylaşabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.tmob.vodafonewallet


 QR Barkod  



Vodafone Cep Cüzdan Android Uygulaması  2 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Alışveriş Uygulamaları, Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6870yorum) k201208021123 9809 20182630655