Vodafone Cep Cüzdan Android Uygulaması

  UYGULAMA 23/03/15

  Yayın: 23/03/2015
  Okunma: 2180
  Site Puanı: 1.93

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip Et

Cep Cüzdan uygulamasında kullandığınız tüm kredi kartlarınız MasterCard sistemlerinde saklanır, 3D Secure ile doğrulanır, 128 Bit SSL güvenlik seviyesinde ile işlem görür, Vodafone Global, PCI-DSS , MasterCard, Visa ve Uluslararası güvenlik şirketlerince güvenliği onaylanır ve kartlarınızla şifresiz hiçbir finansal işlem yapılamaz.

Vodafone, Cep Cüzdan ile sizlere yepyeni bir mobil ödeme deneyimi sunuyor! Artık ödemelerinizi kolaylaştıran Vodafone Cep Cüzdan’ınız varsa kredi kartı taşımanıza gerek yok! Üstelik Vodafone Cep Cüzdan ile 20 binin üzerinde restoranda size özel indirim fırsatları sizleri bekliyor!

* Anlaşmalı Geniş Restoran Ağı: Türkiye’nin her yerinde 20 binin üzerinde Multinet ile anlaşmalı cafe ve restoranda Vodafone Cep Cüzdan’ınızı kullanabilirsiniz.

* Banka Bağımsız: Herhangi bir kredi kartınızı Vodafone Cep Cüzdan’a ekleyebilir ve ödemelerinizi dilediğiniz kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

* QR Kod ile Ödeme: Telefonunuzun kamera özelliği ile herhangi başka bir teknolojiye ihtiyaç duymaksızın QR kod okutarak temassız ödeme yapabilirsiniz.

* Sosyal Cep Cüzdan: Facebook entegrasyonu ile Vodafone Cep Cüzdan temassız ödeme deneyiminizi Facebook duvarınızda paylaşabilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Vodafone Cep Cüzdan Android Uygulaması    Vodafone Cep Cüzdan Android Uygulaması    Vodafone Cep Cüzdan Android Uygulaması

 Sponsorlu Bağlantılar 


com.tmob.vodafonewallet 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Vodafone Cep Cüzdan Android Uygulaması  2 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Alışveriş Uygulamaları, Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Adada Savaş Oyunu – PUBG Mobile Android
 Kodlama ve Programlama için Ücretsiz Android Uygulama
 Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex
 Axess Kart için Kampanyalar Uygulaması
 Sanal Kedi Oyunu – Oliver Android
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1563sayfa/6728yorum) k201208021123 9809 20181131634