Türksat 4A Uydu Ayarları ve Frekans Listesi

   İNDİR UYGULAMA    G: 19/09/2014


  Güncelleme:
  19/09/2014
  Okunma:
  10149
  Site Puanı:
  6.79
  Kısa Link:
  cyr

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Yeni Türksat 4A uydu frekanslarına geçiş yapan tüm kanallar için TÜRKSAT 4A kanal frekansları ve uydu ayarlarına ulaşabilirsiniz.

Türksat AS android uygulaması ile televizyonunuzda yeni uydu frekans ayarlarını yaparken telefonunuzdan tüm frekans değerlerine ve ayarlarına ulaşabilirsiniz.

Televizyon uydunuzu yeni Türksat 4A uydu frekanslarına güncellerken otomatik arama veya manuel kanal ekleme yapabilirsiniz. Öncelikle uydu listesine Türksat 4A uydusunu frekansları ile birlikte eklemeniz gerekiyor. Sonrasında manuel kanal eklemek isterseniz bu uygulamadan tüm kanalların yeni frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Türksat 4A uydusunun frekans değerlerini ayarlamak için; 11844 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 2222 Sembol Oranı, FEC ¾ veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 Sembol Oranı ve FEC 5/6 değerleri girilerek “Şebeke Taraması” yapılması gerekiyor.

Eğer bilgisayarınızdan tüm kanalların uydu ve frekans bilgilerine ulaşmak isterseniz Türksat firması tarafından yayınlanan “Türksat 4A Kanal Geçişleri ve Yeni Frekans Listesi” PDF dosyasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.crenno.turksatfrekans


 QR Barkod  Türksat 4A Uydu Ayarları ve Frekans Listesi  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Haber Kaynağı Android Uygulamaları, İletişim için Android Uygulamaları, Nasıl Yapılır?, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182950538