Turkcell Statune – Otomatik Durum Bildirme

   İNDİR UYGULAMA    G: 04/10/2013


  Güncelleme:
  04/10/2013
  Okunma:
  8338
  Site Puanı:
  4.09
  Kısa Link:
  oyi

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Statune, siz daha telefonunuzu açmadan, o an ne yaptığınızı sizi arayanlara söyleyen bir servistir. Statune uygulaması, arayanlarınızı karşılıyor ve toplantıda, tatilde, sinemada, yemekte olduğunuzu ve daha birçok şeyi söyleyebiliyor.
Bazen öyle durumlar olur ki arkadaşınız sizi arar açamazsınız. Arkadaşınız merak eder, bazen de sinirlenir. Artık Statune ile arkadaşınız sizi aradığında meşgul olduğunuzu siz daha telefonunuzu açmadan bilebilecek. Ama telefon o esnada çalmaya devam edecek, sizin tercihiniz, isterseniz açabilirsiniz de. Kısacası, artık telefonunuzu açamadığınız için üzülmenize gerek yok.

Statune’ü indirdikten sonra, size özel hazırladığımız 150’den fazla statü içinden o anki durumunuzu yansıtan statü’yü seçebilirsiniz. Böylece, sizi arayanlara, standart “dıt dıt” sesi yerine, seçtiğiniz statü mesajını dinleterek ne yaptığınızı, nerede olduğunuzu veya nasıl hissettiğinizi telefonunuzu açmadan istediğiniz şekilde ulaştırabilirsiniz. Telefonunuza tanımlamak istediğiniz statü mesajını öncesinde dinleyebilir, istediğiniz süre boyunca bu statü’yü hattınıza atayabilirsiniz.
Statune uygulamasının özellikleri:
• Kategorilere göre düzenlenmiş 150 adet statü arasından istediğinizi seçip sizi arayanların duyması için atayabilirsiniz.
• Seçtiğiniz statü’yü ne kadar süre boyunca sizi arayanlara dinletmek istediğizi zaman seçeneğinden değiştirebilirsiniz. Sınırsız olarak atarsanız, siz bir daha değiştirene kadar telefonunuz seçtiğiniz tonu çalar. Süresi dolan statü ise telefonundan otomatik olarak kalkar, sizi arayanlar tekrar standart “dıt dıt” sesini dinlerler.
• İstediğiniz herhangi bir statü’yü arama menüsünden arayıp bulabilirsin.
• Öneriler’den sizin için seçtiğimiz statüleri görebilirsiniz.
• İstediğiniz statüye ait ses dosyasını telefonunuza tanımlamadan önce dinleyebilir, beğendiğinizi kendi statü’nüz olarak ayarlabilirsiniz.
• Statune kullanıcılarının en çok kullandığı statü’leri ”Popüler” listesinden takip edebilirsiniz.
• Beğendiğiniz statü’leri ”ekle” butonunu kullanarak kendinize özel “Statülerim” listenize ekleyebilirsiniz.
• Ayarladığınız statü ile durum güncellemelerinizi ve nerede olduğunuzu sizi arayanlar ile telefonunuzu açmadan paylaşabilirsiniz.
• İstediğiniz an tek bir buton ile hattınızdaki statü’yü kaldırabilirsiniz.

Turkcell şebekesi (3G/Edge) üzerinden kullanımda veri (data) bağlantısı ÜCRETSİZDİR. Statune uygulamasından yararlanabilmek için Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Statune’nin haftalık kullanım ücreti 0,5 TL’dir, ücret otomatik olarak Turkcell hattınıza yansıtılır.

Turkcell statune servisini iptal etmek için:

Turkcell Statune nasıl iptal edilir: Öncelikle “statune iptal” yazıp 1040’a ardından da “statune sil” yazıp tekrar 1040’a sms atmanız gerekmektedir.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


fourplay.statune&hl=tr


 QR Barkod  Turkcell Statune – Otomatik Durum Bildirme  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları, Sosyal Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6897yorum) k201208021123 9809 20182940544