Turkcell Statune – Otomatik Durum Bildirme

  UYGULAMA 21/03/13

  Yayın: 21/03/2013
  Okunma: 7585
  Site Puanı: 4.08

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip Et

Statune, siz daha telefonunuzu açmadan, o an ne yaptığınızı sizi arayanlara söyleyen bir servistir. Statune uygulaması, arayanlarınızı karşılıyor ve toplantıda, tatilde, sinemada, yemekte olduğunuzu ve daha birçok şeyi söyleyebiliyor.
Bazen öyle durumlar olur ki arkadaşınız sizi arar açamazsınız. Arkadaşınız merak eder, bazen de sinirlenir. Artık Statune ile arkadaşınız sizi aradığında meşgul olduğunuzu siz daha telefonunuzu açmadan bilebilecek. Ama telefon o esnada çalmaya devam edecek, sizin tercihiniz, isterseniz açabilirsiniz de. Kısacası, artık telefonunuzu açamadığınız için üzülmenize gerek yok.

Statune’ü indirdikten sonra, size özel hazırladığımız 150’den fazla statü içinden o anki durumunuzu yansıtan statü’yü seçebilirsiniz. Böylece, sizi arayanlara, standart “dıt dıt” sesi yerine, seçtiğiniz statü mesajını dinleterek ne yaptığınızı, nerede olduğunuzu veya nasıl hissettiğinizi telefonunuzu açmadan istediğiniz şekilde ulaştırabilirsiniz. Telefonunuza tanımlamak istediğiniz statü mesajını öncesinde dinleyebilir, istediğiniz süre boyunca bu statü’yü hattınıza atayabilirsiniz.
Statune uygulamasının özellikleri:
• Kategorilere göre düzenlenmiş 150 adet statü arasından istediğinizi seçip sizi arayanların duyması için atayabilirsiniz.
• Seçtiğiniz statü’yü ne kadar süre boyunca sizi arayanlara dinletmek istediğizi zaman seçeneğinden değiştirebilirsiniz. Sınırsız olarak atarsanız, siz bir daha değiştirene kadar telefonunuz seçtiğiniz tonu çalar. Süresi dolan statü ise telefonundan otomatik olarak kalkar, sizi arayanlar tekrar standart “dıt dıt” sesini dinlerler.
• İstediğiniz herhangi bir statü’yü arama menüsünden arayıp bulabilirsin.
• Öneriler’den sizin için seçtiğimiz statüleri görebilirsiniz.
• İstediğiniz statüye ait ses dosyasını telefonunuza tanımlamadan önce dinleyebilir, beğendiğinizi kendi statü’nüz olarak ayarlabilirsiniz.
• Statune kullanıcılarının en çok kullandığı statü’leri ”Popüler” listesinden takip edebilirsiniz.
• Beğendiğiniz statü’leri ”ekle” butonunu kullanarak kendinize özel “Statülerim” listenize ekleyebilirsiniz.
• Ayarladığınız statü ile durum güncellemelerinizi ve nerede olduğunuzu sizi arayanlar ile telefonunuzu açmadan paylaşabilirsiniz.
• İstediğiniz an tek bir buton ile hattınızdaki statü’yü kaldırabilirsiniz.

Turkcell şebekesi (3G/Edge) üzerinden kullanımda veri (data) bağlantısı ÜCRETSİZDİR. Statune uygulamasından yararlanabilmek için Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Statune’nin haftalık kullanım ücreti 0,5 TL’dir, ücret otomatik olarak Turkcell hattınıza yansıtılır.

Turkcell statune servisini iptal etmek için:

Turkcell Statune nasıl iptal edilir: Öncelikle “statune iptal” yazıp 1040’a ardından da “statune sil” yazıp tekrar 1040’a sms atmanız gerekmektedir.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Turkcell Statune – Otomatik Durum Bildirme    Turkcell Statune – Otomatik Durum Bildirme    Turkcell Statune – Otomatik Durum Bildirme

 Sponsorlu Bağlantılar 


fourplay.statune&hl=tr 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Turkcell Statune – Otomatik Durum Bildirme  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları, Sosyal Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Adada Savaş Oyunu – PUBG Mobile Android
 Kodlama ve Programlama için Ücretsiz Android Uygulama
 Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex
 Axess Kart için Kampanyalar Uygulaması
 Sanal Kedi Oyunu – Oliver Android
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1563sayfa/6726yorum) k201208021123 9809 20181120627