Turkcell Çocuğum ve Ben Uygulaması

  UYGULAMA 11/12/14

  Yayın: 11/12/2014
  Okunma: 1921
  Site Puanı: 1.61

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Turkcell Çocuğum ve Ben, anne-baba ve çocukların kendilerine özel ve çocuklarıyla ilgili içeriklere ulaşabildiği ücretsiz bir mobil uygulamadır.

Anne ve babalar bu uygulama üzerinden, çocukların yaşlarına göre özelleştirilmiş pedagojik bilgileri gün gün takip edebilir, çocuk sağlığına dair alanında uzman doktorların videolarına ücretsiz olarak ulaşabilirler.

Çocuğun yaşına göre okuması gereken kitapların, ailecek gidilebilecek keyifli etkinliklerin tavsiye edildiği bu uygulamada çocuğun tablet başında eğlenceli vakit geçirebileceği ayrı bir çocuk profili de bulunuyor. (Oyunlar, Sesli Kitaplar…)

3-7 yaş çocuklara yönelik Türkçe & İngilizce olmak üzere bir çok sesli hikaye, çocukların ilgisini çekebilecek eğlenceli, eğitici videolar ve çizgi filmler, aynı zamanda çocuk gelişimine yönelik oyunlar Turkcell Çocuğum ve Ben mobil uygulamasında sunulmaktadır.

Çocuğun, anne ekranına geçmemesi veya annenin onayı olmadan herhangi bir içerik satın alamaması için Anne Parola özelliği de mevcut.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Turkcell Çocuğum ve Ben Uygulaması    Turkcell Çocuğum ve Ben Uygulaması    Turkcell Çocuğum ve Ben Uygulaması

 Sponsorlu Bağlantılar 


com.solidict.annecocuk 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Eğer iPhone veya iPad cihazınıza indirmek istiyorsanız buraya tıklayın.

  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Turkcell Çocuğum ve Ben Uygulaması  2 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, iPhone ve iPad Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Fuar Uygulaması – WIN EURASIA
 Android Tema ve Başlatıcı – Microsoft Launcher
 Uber Taksi Mobil Android Uygulaması
 Hayatta Kalma Rehberi Android Uygulaması
 İSPARK Fiyat ve Boş Otopark Android Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered)  (1548sayfa/6667yorum) k201208021123 9809 2018770501