TuneIn Radio – İnternetten Radyo Dinleyin

   İNDİR UYGULAMA    G: 04/10/2013


  Güncelleme:
  04/10/2013
  Okunma:
  3466
  Site Puanı:
  1.61
  Kısa Link:
  4ze

 1 Yorum
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

TuneIn Radio, toplam elli binin üzerinde kanal listesi ile mobil kullanıcılar arasındaki en popüler radyo uygulamalarının başında gelmektedir.

Yerli ve yabancı on binlerce radyo kanalının yer aldığı TuneIn Radioile 3G ya da kablosuz internet bağlantısı üzerinden dilediğiniz radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Birçok Türkçe radyo kanalının da bulunduğu uygulama, sade ve kullanışlı arayüzü ile hemen her seviyeden kullanıcı için son derece başarılı bir kullanım kolaylığı sunuyor.

Dinlediğiniz radyo türüne benzer yeni radyo kanallarını keşfetmek istiyorsanız, uygulamada yer alan “sevebilirsin” seçeneğini tercih edip, o sırada dinlediğiniz radyo türündeki diğer radyo önerilerine göz atabilirsiniz. Sorunlu radyo kanallarını da kolayca rapor edebileceğiniz uygulama, başarılı arama özelliği ile de öne çıkıyor.

Güne müzik dinleyerek başlamak ya da günü müzik dinleyerek sonlandırmak için çeşitli özelllikleri bulunan TuneIn Radio uygulaması ile belirlediğiniz saatte yine belirlediğiniz radyo kanalı ile güne başlayabilirsiniz. Aynı şekilde, belirleyeceğiz dakika ile dinlemekte olduğunu radyo kanalının bir süre sonra kendiliğinden kapanması mümkün.

TuneIn Radio uygulamasını çok beğenmeniz halinde, uygulamaya ait olan “aracı” masaüstünüze taşıyabilirsiniz.

Uygulamanın ücretli versiyonu da mevcut.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


tunein.player


 QR Barkod  TuneIn Radio – İnternetten Radyo Dinleyin  2 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Canlı Veri Uygulamaları, Android Medya Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Widget Uygulamaları, İletişim için Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


  1 Yorum

      Melike  (misafir)
    07.09.2012-10:53

    bu radyo uygulaması sayesinde bir çok yeni grup keşfettim ve müzik ruhun gıdasıdır :) “only rock” kesinlikle dinlenmeli, rock dediğine bakmayın gayet sakin bi istasyon :)
    şu an dinliyorum ve çok mutluyum :)siz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6870yorum) k201208021123 9809 20182630023