Transparan Duvar Kağıdı – Transparent Wallpaper Camera

   İNDİR UYGULAMA    Y: 13/08/2014


  Yayın:
  13/08/2014
  Okunma:
  6036
  Site Puanı:
  3.94
  Kısa Link:
  kvu

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Bu program görünmezlik miğferinden esinlenerek yapılmış bir duvar kağıdı programıdır.

Hikayesi ise şöyledir:

Hades Yunan Mitolojisinde ölülere hükmeden yer altındaki çirkin bir ülkenin tanrısıdır. Zeus, yeryüzünün hâkimiyetini kardeşleri arasında paylaşırken Zeus’a gökyüzü, Poseidon’a denizler ve Hades’e yeraltı düşer. O artık çirkin ölüler ülkesi tanrısıdır, korkunç bir tanrıdır; ancak kötü değildir. Yer altının tüm hazineleri Hades’in olduğu için Romalılar onun adını varlıklı yani, Plüton olarak değiştirmiştir.

Kelime anlamı olarak “Hades” görünmez manasına gelmektedir. Onu görünmez yapan bir miğferi vardır. Görünmezlik miğferi Yunan mitolojisinde bir kahramanlık öyküsü olarak anlatılmaktadır. Plüton’nun giyeni görünmez yapan bir miğfere sahip olduğu söylenmektedir. Perseus mitinin  bazı versiyonlarında, Perseus  bu şapkayı tanrıça Athena’dan ödünç alır ve uyuyan yılan saçları olan Medusa’nın yanına gizlice yaklaşmakta kullanır ve kafasını keserek öldürür.

Bu program ile bir görünmezlik kazanamasanız da mitolojideki kahramanları yaptığı gibi telefonunuzu görünmez hale getirebilirsiniz. Şeffaf duvar kağıdı kamera uygulaması, kameradan video indirebilir ve duvar kağıdını ayarlayabilir. Özel video efektleri istiyorsanız tam sürümünü indirebilirsiniz. Ekranını transparan yapan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Canlı Duvar Kağıtları


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


gfm.camera.packge


 QR Barkod  Transparan Duvar Kağıdı – Transparent Wallpaper Camera  4 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Kamera Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Duvar Kağıdı Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182950323