Telefonlar Arası Bildirim Paylaşımı – Mirrordrin

  UYGULAMA 31/10/17
Telefonlar Arası Bildirim Paylaşımı – Mirrordrin

  Yayın: 31/10/2017
  Okunma: 311
  Site Puanı: 15.36

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

İki telefon arasında bildirim paylaşımı ve senkronizasyonu için kullanabileceğiniz bir Android ve iPhone uygulaması: Mirrordrin. Eğer iş gereği veya başka bir sebeple aynı anda iki telefon kullanmak durumundaysanız ve birine gelen Whatsapp, Facebook, Gmail gibi bildirimleri diğerinde de görmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre.

Örneğin bir iş telefonunuz ve bir de şahsi telefonunuz olmak üzere iki telefon taşıyorsunuz. Fakat kendi telefonunuzu elinizde daha çok tutuyorsunuz ve diğeri genelde çantada, masada veya bir yerde duruyor. Ya da tam tersi. İşte kullanmadığınız veya elinizde olmayan diğer telefona bir Whatsapp mesajı veya Facebook bildirimi geldiğinde o bildirimi anında elinizdeki telefonda görüyorsunuz ve böylece mesajları veya çağrıları kaçırmamış oluyorsunuz. Hangi uygulamaların bildirimlerini her iki telefonda da görebileceğinizi ise program listesinden tek tek seçebiliyorsunuz.

Mirriordrin bildirim senkronizasyonu uygulamasının Chrome eklentisi de mevcut. Yani telefonunuza gelen bildirimleri aynı zamanda bilgisayarınızda Chrome üzerinden de görebiliyorsunuz. Mirrordrin hem Android, hem de iPhone telefonlar için mevcut. Android, iPhone veya bilgisayarınıza ücretsiz indirip kullanabiliyorsunuz. Gelen bildirimlerin içeriğini de yani Whatsapp mesajda ne yazdığını vs görmek isterseniz telefonlara Android Wear uygulamasını da indirmeniz yeterli.

Android ve iPhone için uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz. Google Chrome eklentisini bilgisayarınıza yüklemek içinse bilgisayarınızdan buraya tıklayabilirsiniz.

Bildirimlerle ilgili diğer uygulamalar için buraya tıklayın.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Telefonlar Arası Bildirim Paylaşımı – Mirrordrin    Telefonlar Arası Bildirim Paylaşımı – Mirrordrin   

 Sponsorlu Bağlantılar 


com.michy.mirrordrin 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Eğer iPhone veya iPad cihazınıza indirmek istiyorsanız buraya tıklayın.

  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Telefonlar Arası Bildirim Paylaşımı – Mirrordrin  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Canlı Veri Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, İletişim için Android Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları, İpuçları ve Yararlı Bilgiler, Nasıl Yapılır?, Önerilen, Sosyal Android Uygulamaları
, , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 TRT Android Canlı TV ve Dizi Bölümleri Uygulaması
 Whatsapp Mesajını Karşı Taraftan Silmek
 Telefondan Film ve Dizi İzleme – Netflix
 Dizi Rehberi ve Dizi Bölümleri – TV Time
 Durum Sözleri ve Mesaj Koleksiyonu – Android
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Firma Rehberi
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered)  (1515sayfa/6447yorum) k201208021123 9809 20173241844