Telefonlar Arası Bildirim Paylaşımı – Mirrordrin

   İNDİR UYGULAMA 31/10/17
Telefonlar Arası Bildirim Paylaşımı – Mirrordrin

  Yayın: 31/10/2017
  Okunma: 998
  Site Puanı: 4.34

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

İki telefon arasında bildirim paylaşımı ve senkronizasyonu için kullanabileceğiniz bir Android ve iPhone uygulaması: Mirrordrin. Eğer iş gereği veya başka bir sebeple aynı anda iki telefon kullanmak durumundaysanız ve birine gelen Whatsapp, Facebook, Gmail gibi bildirimleri diğerinde de görmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre.

Örneğin bir iş telefonunuz ve bir de şahsi telefonunuz olmak üzere iki telefon taşıyorsunuz. Fakat kendi telefonunuzu elinizde daha çok tutuyorsunuz ve diğeri genelde çantada, masada veya bir yerde duruyor. Ya da tam tersi. İşte kullanmadığınız veya elinizde olmayan diğer telefona bir Whatsapp mesajı veya Facebook bildirimi geldiğinde o bildirimi anında elinizdeki telefonda görüyorsunuz ve böylece mesajları veya çağrıları kaçırmamış oluyorsunuz. Hangi uygulamaların bildirimlerini her iki telefonda da görebileceğinizi ise program listesinden tek tek seçebiliyorsunuz.

Mirriordrin bildirim senkronizasyonu uygulamasının Chrome eklentisi de mevcut. Yani telefonunuza gelen bildirimleri aynı zamanda bilgisayarınızda Chrome üzerinden de görebiliyorsunuz. Mirrordrin hem Android, hem de iPhone telefonlar için mevcut. Android, iPhone veya bilgisayarınıza ücretsiz indirip kullanabiliyorsunuz. Gelen bildirimlerin içeriğini de yani Whatsapp mesajda ne yazdığını vs görmek isterseniz telefonlara Android Wear uygulamasını da indirmeniz yeterli.

Android ve iPhone için uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz. Google Chrome eklentisini bilgisayarınıza yüklemek içinse bilgisayarınızdan buraya tıklayabilirsiniz.

Bildirimlerle ilgili diğer uygulamalar için buraya tıklayın.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.michy.mirrordrin


 QR Barkod  

 

Telefonlar Arası Bildirim Paylaşımı – Mirrordrin  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Canlı Veri Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, İletişim için Android Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları, İpuçları ve Yararlı Bilgiler, Nasıl Yapılır?, Önerilen, Sosyal Android Uygulamaları
, , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 2018 Dünya Kupası FIFA Android Uygulaması
 Çöp Adam Savaş Platformu Oyunu
 Türkçe Tabu Oyunu – Cep Telefonu Uygulaması
 Telefonda Labirent Oyunu – Maze Walk
 Sayılarla Boyama Android Oyunu
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1586sayfa/6810yorum) k201208021123 9809 20181691034