Telefonda Yer Açmak için Google File Go Uygulaması

  UYGULAMA 13/12/17

  Yayın: 13/12/2017
  Okunma: 366
  Site Puanı: 9.07

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Files Go, Google’ın sunduğu akıllı depolama yöneticisidir. Telefonda yer açmak ve her zaman yeni gibi olmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Files Go ile ayrıca dosyaları hızla bulabilir ve çevrimdışıyken kolayca ve güvenle paylaşabilirsiniz.

DAHA FAZLA YER AÇIN
Yalnızca birkaç dokunmayla her zamankinden daha hızlı ve kolay bir şekilde yer açabilirsiniz. Sohbet uygulamalarından gelen eski fotoğrafları ve mem’leri silin, yinelenen dosyaları kaldırın, kullanılmayan uygulamaları silin, önbelleğinizi temizleyin, spamlerden kurtulun ve daha fazlasını yapın.

DEPOLAMA ALANINIZI KONTROL EDİN
Telefonunuzda ve SD kartınızda ne kadar boş yer kaldığını görmek için Files Go’yu kullanın. Telefonunuzun depolama alanını boşaltmak için dosyaları doğrudan uygulamanın içinden kolayca bir SD karta taşıyın.

AKILLI ÖNERİLER
Yeriniz bitmeden dosyaların silinmesiyle ilgili faydalı öneriler alın. Uygulamayı kullandıkça Files Go daha da akıllı öneriler sunar.

DOSYALARI DAHA HIZLI BULUN
Telefonunuzda fotoğraf, video ve doküman ararken zaman kaybetmeyin. Files Go klasörler yerine filtreler kullandığından içerikleriniz daha anlaşılır bir şekilde düzenlenir.

DOSYALARI ÇEVRİMDIŞI PAYLAŞIN
Resim, video, doküman veya uygulamalarınızı yakınınızda bu uygulamaya sahip diğer kişilerle paylaşın. Files Go dosyalarınızı 125 Mb/sn’ye varan hızla aktarır, ücretsizdir ve internet olmadan çalıştığından mobil veri maliyetine neden olmaz.

ŞİFRELİ DOSYA PAYLAŞIMI
Files Go’nun çevrimdışı dosya paylaşma özelliği WPA2 şifrelemeyle güvenlidir. Bu şekilde piyasadaki en güvenli dosya aktarım olanağını sunar.

VERİMLİ, ETKİLİ DEPOLAMA YÖNETİMİ
Files Go telefonunuzda 6 MB’tan az yer kaplar. Ayrıca telefonunuzun performansını etkileyecek kötü amaçlı yazılım veya bloatware (gereksiz yazılım) barındırmaz.

Telefonda yer açmak için Google’ın File Go uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca uygulama içinde reklam da bulunmuyor.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Telefonda Yer Açmak için Google File Go Uygulaması    Telefonda Yer Açmak için Google File Go Uygulaması    Telefonda Yer Açmak için Google File Go Uygulaması

 Sponsorlu Bağlantılar 


com.google.android.apps.nbu.files 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Telefonda Yer Açmak için Google File Go Uygulaması  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Instagram Son Görülme Zamanı Kapatma
 Şarkı Sözleri Android Uygulaması – TopLyrix
 İnternetten Resim Arama Uygulaması – ImageSearchMan
 Hareket Algılayıcı Kamera Uygulaması – Motion Detector Pro
 Telefon Şarj ve Pil Ömründe Püf Noktalar
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered)  (1539sayfa/6571yorum) k201208021123 9809 2018222320