Tchibo Ürünleri ve Alışveriş Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA    Y: 08/02/2015


  Yayın:
  08/02/2015
  Okunma:
  2745
  Site Puanı:
  2.03
  Kısa Link:
  zhd

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Tchibo uygulaması ile telefonunuzdan sipariş verebilir, en yeni Tchibo ürünlerine ulaşabilirsiniz. Tchibo uygulaması ile her hafta değişen temalardan ilham alın, dilediğiniz yerden kolayca sipariş verin, her an ayrıcalıklı Tchibo hizmetlerinden faydalanın.

Tchibo uygulaması Almanya, Avusturya, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya ve Türkiye’de hizmetinizde. Alışveriş keyfinizi artıran size özel kuponlar doğrudan telefonunuza gönderiliyor. Dilerseniz Tchibo uygulamasında alışveriş yaparken, Tchibo internet sayfası veya mağazalarımızda kuponlarınızı kullanabilirsiniz.

En yakın Tchibo Mağazası: Uygulamamızda yer alan “Mağaza Bulucu” sayesinde en yakın Tchibo mağazasına kolayca ulaşabilirsiniz.

Kare kod (QR) ile daha fazla bilgi: Ürünlele ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için mağazalarda yer alan kare kodları uygulama üzerinden okutabilirsiniz.

Fırsat reyonunda avantajlı alışveriş: Tchibo uygulaması ile Fırsat reyonunda yer alan indirimli ürünlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


de.tchibo.app


 QR Barkod  Tchibo Ürünleri ve Alışveriş Uygulaması  3 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Alışveriş Uygulamaları, Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Kedi Savaşı Meow IO – Cat Fighter
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1627sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182961808