Tango Video Calls – Görüntülü Konuşma

   İNDİR UYGULAMA 05/08/12

  Yayın: 05/08/2012
  Okunma: 9705
  Site Puanı: 4.61

 2 yorum
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Tango ile nerede olursanız  olun arkadaşlarınız ve aileniz ile ve dünya çapında insanları birbirine bağlayan bir, kullanımı kolay, eğlenceli ücretsiz görüntülü görüşme servisidir.

Arkadaşlarınız ve aileniz iPhone veya Android cihazlarnına (Droid, EVO, HTC Hero ve NexusOne) Tango uygulamasını yüklemeleri ile aralarında Ücretsiz görüntülü görüşme yapabilirler. İster  evde  olun ister ofiste, Tango tüm aramalarınız  için sizi nereye götüreceğini bilemezsiniz.Tango 3G bağlantısı olan  Droid, EVO, HTC Hero ve NexusOne dahil Android ve iPhonelar  arasında  yüksek kaliteli video arama, 4G ve Wi-Fi hizmeti sunar.

Tango Uygulaması Apple App Store ve Android srore’da bulabilirsiniz. Tango’yu ücretsiz indirmek ve bir hesap oluşturmak saniyeler sürer. Tek bir dokunuş ile Tango’ya e-posta veya kısa mesaj yoluyla arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan kişisel  davet aldığınızda, bir dokunuş ile  hemen Tango uygulamasında bir hesap oluşturabilirsiniz. arkadaşlarınızın telefonunda zaten Tango yüklüyse kişiler listesinde görüntülenir.

İsterseniz Uygulamayı indirmeden aşağıdaki videoya bir gözatabilirsiniz.

Android telefon ve tabletlerde mesajlaşma ve internet üzerinden arama için Tango uygulamasını kullanıyorsanız, bu programı bilgisayarınıza da yükleyebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızdan da Tango kullanan arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, görüntülü ve sesli arama yapabilirsiniz. İlk olarak telefonunuza Tango uygulamasını kurmak istiyorsanız buraya tıklayın.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.sgiggle.production


 QR Barkod  Tango Video Calls – Görüntülü Konuşma  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Canlı Veri Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları, Sosyal Android Uygulamaları
, , , , , , , ,


  2 Yorum

    hezer  (misafir)
  24.12.2014-02:40

  tangoyu seviyurum

    Anonim  (misafir)
  15.03.2016-18:54

  nasıl iniyo bu tango bilgisayarasiz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Android için Büyüteç Uygulaması
 2018 Dünya Kupası FIFA Android Uygulaması
 Çöp Adam Savaş Platformu Oyunu
 Türkçe Tabu Oyunu – Cep Telefonu Uygulaması
 Telefonda Labirent Oyunu – Maze Walk
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1587sayfa/6816yorum) k201208021123 9809 20181741052