Stickman Tennis – Çöp Adam Tenis Oyunu

  OYUN 15/12/13

  Yayın: 15/12/2013
  Okunma: 3778
  Site Puanı: 2.93

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Djinnworks yeni bir çöp adam oyunu ile karşımızda. Çöp adam tenis oyunu Stickman Tennis ile android telefonunuzda bir çöp adam karakteri ile tenis oynayabilirsiniz.

Bu tenis oyununda gerçekte olan tüm kurallar aynen geçerli. tek fark oyuncuların çöp adam olması. Oyunda isterseniz hemen bir maç oynayabiliyor veya yeni bir turnuva başlatabiliyorsunuz. Oyunda zamanlama ve dokunma kontrolleri oldukça verimli çalışıyor. Çöp adam isterseniz topa doğru otomatik koşuyor, isterseniz de manuel olarak oyuncuyu topa yönlendirebiliyorsunuz. Oyunda birkaç vuruş stili bulunuyor. Vuruşunuzu dokunmatik kontrol ile topa vurmadan önce belirleyebiliyor ve topun ne yana doğru gideceğini seçebiliyorsunuz. Antreman sahasında maçlara çıkmadan önce kendinizi geliştirebiliyorsunuz.

Oyunda toplam 64 farklı turnuva ve 5 zorluk seviyesi bulunuyor. Ayrıca toprak, çim ve kum olmak üzere 10 farklı tenis sahası bulunuyor. Her maç sonunda maç istatistiklerinize bakabiliyorsunuz. Oyunda ilk 100 oyuncu sıralamasında üst sıralara yükselmeye çalışıyorsunuz.

Djinnworks tarafından geliştirilen bir başka çöp adam oyunu olan Stickman Tennis – Çöp Adam Tenis oyununu telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Stickman Tennis – Çöp Adam Tenis Oyunu    Stickman Tennis – Çöp Adam Tenis Oyunu    Stickman Tennis – Çöp Adam Tenis Oyunu

 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.djinnworks.StickmanTennis.free 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Stickman Tennis – Çöp Adam Tenis Oyunu  3 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Çocuklar için Hayvan Sesleri Öğretici Uygulama
 Pokemon’dan Yeni Oyun: Pokémon: Magikarp Jump
 Google Ödüllü Anketler ile Google Play Parası Kazanın
 Kırılmaz Ekran Koruyucular Ne Kadar İşe Yarıyor?
 Hava Trafik Kontrol Oyunu – Planes Control
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2016 (dmoz registered) (1485 sayfa / 6265 yorum) k201208021123 9809