Resize MyPix – Resim ve Fotoğraf Küçültme Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA    Y: 16/11/2013


  Yayın:
  16/11/2013
  Okunma:
  15557
  Site Puanı:
  8.65
  Kısa Link:
  vwm

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Resize MyPix android uygulaması ile telefonunuzdaki fotoğrafların boyutlarını küçültebilirsiniz.

Telefonunuzda çektiğiniz fotoğraflar çok büyük boyutlardaysa ve örneğin internet üzerinden birçok fotoğrafı göndermek zor oluyorsa ya da büyük boyutlu resimler yerine küçültülmüş resimler benim işimi görür diyorsanız bu uygulama ile resimlerin boyutlarını küçültebilirsiniz.

Bu resim küçültme uygulamasının bir çok seçeneği ve özelliği bulunuyor. Mesela fotoğraflarınızı toplu olarak küçültebiliyorsunuz. Ayrıca fotoğraflarda ufak renk ayarı, belirli bir yeri kesme gibi rötuşları yapabiliyorsunuz. Ayrıca küçültme yaptığınız resimleri hemen sosyal internet sitelerinde veya e-posta ile paylaşabiliyorsunuz.

Küçültme işleminden sonra orjinal fotoğraflara göre ne kadar yer kazandığınızı ve ne kadar küçültme işlemi yapıldığını uygulama size gösteriyor.

Uygulamanın ücretsiz ve ücretli versiyonu bulunuyor. Ücretsiz versiyonda geliştiriciyi desteklemek için ara sıra ufak reklamlar çıkıyor. İsterseniz tam sürümü satın alarak bu reklamları kaldırabiliyorsunuz. Uygulamanın nasıl kullanıldığı hemen aşağıdaki videoda anlatılıyor.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.dk_squared_studio.resizemypix


 QR Barkod  



Resize MyPix – Resim ve Fotoğraf Küçültme Uygulaması  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Medya Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar
, , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6897yorum) k201208021123 9809 20182920854